Komentāri
Divu zagļu līdzzinātājs, suns, veikala laupīšanas laikā mielojas ar kūpinātu vistu!

Pagājušajā nedēļas nogalē divi vīrieši nolēma pamatīgi uzdzīvot. Acīmredzot labākais veids krāšņai uzdzīvei viņiem šķitusi ideja par ielaušanos pārtikas veikalā un plauktu iztukšošanu, ziņo policijas pārstāvji. Taču tas nebūt nav vienīgais, kas šo stāstu padara… īpatnēju.

Īstenojot ideju, 10. jūnijā pēc pulksten 22.00 abi vīrieši ielauzās kādā Zolitūdes pārtikas veikalā. Videonovērošanas kamerā abus uzdzīvotājus pamanīja veikala apsargs, kurš nekavējoties izsauca policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā ieradās Rīgas Zemgales iecirkņa policisti, kuri ļaundarus turpat aizturēja un nogādāja iecirknī. Aizturēšanas brīdī vīrieši atradās ļoti stiprā alkohola reibumā.

Pēc videonovērošanas kameras ierakstiem likumsargi noskaidroja, ka ļaundari pārtikas veikalā ielauzušies vēlu vakarā uzreiz pēc tā aizvēršanas.

Jāpiemin, ka vīrieši uz nozieguma vietu nedevās divi vien – šajā pasākumā tika iesaistīts arī viņu suns, – norāda policijas pārstāvji.

Ļaundari veikalā ielauzās, atspiežot ieejas durvis. Iekļūstot veikalā, viņi devās pie alkoholisko dzērienu plauktiem.

Pa ceļam uz galamērķi, vīrieši padomājuši arī par savu trešo līdzgaitnieku – suni, un iedevuši tam kūpinātas vistas gabalu no veikala plaukta.

Pēc ekspertīzes noskaidrots, ka abi vīrieši patiešām bijuši ļoti stiprā alkohola reibumā. 1979. gadā dzimušā vīrieša alkohola koncentrācija asinīs bijusi 2,5 promiles, bet 1973. gadā dzimušā asinīs konstatētas 3,79 promiles alkohola.

Jāpiemin, ka abas personas jau nonākušas policijas redzeslokā par ieroču neatļautu glabāšanu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl