Divu nedēļu laikā Avotu un Bruņinieku ielas rajonā reģistrēti 56 sabiedriskās kārtības traucējumi

Pēc iedzīvotāju pievērstās uzmanības narkotiku lietošanas problēmai Bruņinieku un Avotu ielā policija šajā rajonā divu nedēļu laikā reģistrējusi 56 sabiedriskās kārtības traucējumus, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policija.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Edgars Liepiņš

    Edgars Liepiņš

    Ir jāsāk veidot koncentrācijas nometnes narkomāniem un zagļiem, ja pieķer otrreiz narkotiku reibumā iekšā uz 10 gadi, tāpat kā par zagšanu, tris reizes apzagiem 10 gadi koncentrācijas nometnē un miers, par slepkavību tīšu plānotu lode piere publiski nākošās sesstdienas rīta pie pilsētas pilsētas kultūras namā un miers... Bet te auklejas un ziņas jālasa ka plocija aizturēja agrāk 10 reiz sodīts par zagšanu.... Joptvaj izdara tak secinājumus.... Jūsu metodes nedarbojas, tāpat kā aizturēja agrāk sodītu par slepkavībām.. BLE tu esi slepkava nahuj tu esi uz ielas veel?
  • nezinitios

    nezinitios

    nu tagad izdomatie kovidi nu tik saks cilvekus kast un musuri jau ir tadi pajolini kad lidis kundzinu prieksa uz vedera bet lidz laikam

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!