Divi pensionāri Jelgavā piedzīvo baisas sajūtas – maskās tērpti noziedznieki viņus sasien un aplaupa mājokli

6 komentāri
Divi pensionāri Jelgavā piedzīvo baisas sajūtas – maskās tērpti noziedznieki viņus sasien un aplaupa mājokli

Jelgavā kāds precēts pensionāru pāris pārcietis asins stindzinošus brīžus. Divi maskās tērpti vīrieši iekļuva sirmgalvju mājā un uzbruka tās saimniekiem, sitot un nogrūžot abus pie zemes. Sasējuši upurus, viņi pārmeklēja māju, plānojot savākt visu, kas varētu būt vērtīgs.

Otrdien ap plkst. 21.00 kādu ielu Jelgavā pārpildīja operatīvie transportlīdzekļi. Policisti privātmājā atrada uz grīdas sasietus divus pensionārus, kuri tikko kā pārdzīvoja laupīšanu.

Abi Jelgavā dzīvojošie sirmgalvji ir aptuveni 80 gadus veci. Mājas durvis bija atstātas vaļā, jo itin bieži vecvecākus apciemo ģimenes locekļi, un katram sagādāt atslēgu šķita nepraktiski. Šoreiz, tā izrādījās kļūdaina rīcība.

Ienākuši istabā, abi laupītāji pensionāriem uzbruka, un pārliecinājās, ka viņi nepretosies. Sirmais kungs centās laupītājus aizgrūst, taču jaunie vīrieši bija spēcīgāki. Lai upuri nemēģinātu izbēgt, laupītāji vairākas reizes abiem iesita. Izmantojot mājas saimnieku bezpalīdzību, vīrieši pārmeklēja māju.

Kad noziedznieki pameta māju, sirmajai kundzei izdevās pārraut izolācijas lenti, kas bija aptīta ap viņas rokām un acīm. Laupītāji bija rūpīgi maskējušies, un uzvilka pat cimdus, lai neatstātu pirkstu nospiedumus. Dažas iebrucēju pazīmes sirmā kundze tomēr paspēja piefiksēt.

Cietušo mazdēls par notikušo ļoti pārdzīvo, un uzsver, ka nepieļaus, lai šāda situācija atkārtotos. Uzbrukumu pārcietušajiem šodien nācās doties uz slimnīcu, jo zilumi un brūces klāj vairākas ķermeņa daļas. Pārdzīvotais atstājis pamatīgu iespaidu, no kura tik drīz atbrīvoties neizdosies.

Policija meklēšanā iesaistījuši arī kinologu ar dienesta suni, taču laupītāji bija paspējuši aizbēgt. Par notikušo uzsākts kriminālprocess, un likumsargi strādā, lai uzietu noziedznieku pēdas.

6 komentāri