9 komentāri

Šorīt neilgi pirms pussešiem rītā Rīgas pašvaldības policijas videonovērošanas centra darbinieki uz Brīvības pieminekļa skatu laukumiņa pamanīja divus jauniešus, kuri pieminekļa skatu laukumā nodarbojās ar seksu. Kārtības sargi nekavējoties ziņoja tuvākajai autopatruļai, kas ieradās dažu minūšu laikā.

Brīdī, kad ieradās policisti, jaunieši savas nodarbes jau bija beiguši un grasījās doties prom. Sarunas laikā jaunieši atzina, ka patiesi ir mīlējušies uz pieminekļa platformas, jo vēlējušies pamīlēties kādā neikdienišķā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mīlnieki skaidroja, ka neesot zinājuši pieminekļa nozīmi un atvainojās par savu rīcību.

Savukārt personu datu pārbaudes laikā atklājās, ka meitene 21 gadu veca Spānijas pilsone, taču puisis ir 23 gadus vecs Vācijas iedzīvotājs.

Par sīko huligānismu mīlniekiem sastādīti divi protokoli un katram piemērots 250 eiro naudas sods, ko jaunieši ar savām bankas kartēm uz vietas arī apmaksāja.

Video!

TOP komentāri

 • Izabella
  +1 +1 0

  Izabella

  Rommel! Tu Tik ļoti gari te raksti, bet, diemžēl par garu, un diezgan nesakarīgi. Un ne par tēmu. Ja Tu gribi, lai kāds arī saprot, tad raksti īsāk un kodolīgāk.
 • Izabella
  +1 +1 0

  Izabella

  Skaisti. Čurāt pie svēta pieminekļa, tas ir nesmuki. Bet mīlēties, tas ir skaisti. Varu saderēt, ka mūsu mīļā MILDA tur augšā gavilēja. Un, ka viņa bija laimīga par to, ka kāds ir atnesis savu mīlestību un izpaudis to pie viņas kājām. Nu katrā ziņā, ja es būtu viņas vietā, es priecātos.
 • oomīte

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl