Komentāri

Humora izjūta ielu huligāniem laikam nav stiprā puse. Paprasot cigareti, tās vietā kāda jauna meitene sniegusi vīrietim konfektes, par ko dabūjusi ciest. Imantas kauslis, pateicoties kādam aculieciniekam, aizturēts.

Pirmdien Rīgā, Zentenes ielā, divi jauni vīrieši uzbrukuši 15 gadīgu pusaudžu bariņam – puisim un divām meitenēm. Lamāšanos un sišanu pamanījis kāds aculiecinieks un izsaucis policiju, un, kā izrādās, pat ļoti pamatoti un laikus, jo vīrieši tīņiem agresīvā formā prasījuši cigaretes, bet to vietā jaunieši viņiem piedāvājuši konfektes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas pārstāvji uzsver, ka tieši, pateicoties līdzcilvēku nevienaldzībai, šis noziegums nepaliks neatklāts un vainīgie saņems ko pelnījuši.

Abi aizturētie bijuši smagā alkohola reibumā un iecirknī uzvedušies bravūrīgi. Pārāk lecīgus kadrus ātri izārstē apcietinājums, jo tur līdzīgu varoņu ir ne mazums.

Foto

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl