Divi iereibuši vīrieši Mīlgrāvī izsit sabiedriskā transporta logu

Pievienot komentāru
Divi iereibuši vīrieši Mīlgrāvī izsit sabiedriskā transporta logu
Ilustratīvs foto. (Ieva Lūka / LETA)

4. augustā plkst. 22.30 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Mīlgrāvī, pamanīja “Rīgas satiksmes” autobusu, kam bija ieslēgts avārijas signāls. Blakus sabiedriskajam transportam stāvēja vairāki satraukti jaunieši. Policisti nolēma apstāties un pārliecināties, vai nav nepieciešama palīdzība.

Pie likumsargiem piesteidzās autobusa šoferis, kurš pastāstīja, ka pirms īsa laika transportā bijuši divi agresīvi noskaņoti vīrieši. Abi iereibušie kungi, konfliktējot savā starpā, sākuši vicināt dūres, līdz izsituši autobusam logu. Pēc notikuma pārkāpēji aizgājuši daudzdzīvokļu namu virzienā.

Pārrunu laikā viens no jauniešiem pastāstīja, ka paziņa, kurš arī bijis notikušā aculiecinieks, aizgājis tajā pašā virzienā, uz kuru devušies pārkāpēji. Jaunietis piezvanīja paziņam, kurš apstiprināja, ka vainīgās personas atrodas netālu no viņa un nosauca precīzu atrašanās vietu.

Policisti, sekojot norādēm, nokļuva līdz kādam dzīvoklim, pie kura ieejas uz grīdas bija vairāki asins pilieni. Pieklauvējot pie durvīm, tās atvēra sieviete, kura uzreiz sāka aizstāvēt abus vīriešus. Pārrunu laikā pie durvīm pienāca arī meklētie vīrieši, kuriem lūgts iznākt no dzīvokļa, lai noskaidrotu notikušā apstākļus.

Abi iereibušie kungi aizvesti atpakaļ uz notikuma vietu, kur viņus atpazina gan autobusa šoferis, gan notikušā aculiecinieki. Jautājot, kāpēc izsituši autobusam logu, pārkāpēji skaidroja, ka tas noticis netīšām.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuriem 26 un 27 gadus vecie vīrieši nodoti turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Lasi vēl