Divi garnadži Ogrē uzdodas par policistiem un aplaupa pensionāri

Komentāri

Kādai pensionārei Ogrē izdevies no mājām izdzīt divus laupītājus, kas uzdevušies par policistiem, tiesa gan – ne bez zaudējumiem beidzies incidents.

Izmisīgs zvans ar palīgā saucienu pirms pāris dienām saņemts Ogres policijā. Kāda 78 gadus veca sieviete ziņojusi, ka viņa apzagta. Un to izdarījuši vīrieši, kas uzdevušies par kriminālpolicistiem. Policisti ieradušies notikuma vietā, lai noskaidrotu notikušā apstākļus, cerot garnadžus turpat netālu noķert.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abiem zagļiem ar laupījumu no pensionāres nebija gana, un viņi turpat netālu no pirmās nozieguma vietas uz ielas turpinājuši demonstrēt savu pārākumu pār veciem cilvēkiem.

Abi aizturētie ir agrāk tiesāti, viens no viņiem tikai maijā iznācis no cietuma. Tiesa vienam no vīriešiem jau lēmusi par apcietinājuma piemērošanu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl