Divās mājās Dundagas novadā uziet ieroču arsenālu un aiztur “melnos racējus”

3 komentāri

Ja, skatoties pārraides par arheologu pētījumiem, reizēm šķiet, ka viss jau ir atrasts un izzināts, tad “melnie arheologi” Kurzemes pusē atkal pierādījuši, ka vismaz kara laika trofejas nudien vēl atrodamas biezā slānī. 

Četras pistoles, trīs karabīnes, viens ložmetējs, automāts, daudzas ieroču detaļas un 1120 dažāda kalibra patronas – šādu arsenālu konfiscējuši Valsts Galvenās kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbinieki divās mājās Dundagas novadā. Lielākā daļa ieroču izrakti cīņu vietās, kur risinājušās Otrā pasaules kara kaujas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policistiem tagad būs jāskaidro, kāds bijis ieroču kolekcionāru mērķis. Vai tos plānots pārdot, vai arī tie turēti vienkārši, lai pašaudītos, vai arī – ieroči patiešām domāti kolekcijai?

Likums par krāmēšanos ar nelegāliem ieročiem paredz sodu līdz diviem gadiem, ja vien neatklāsies, ka kāds no šaujamajiem izmantots, lai veiktu noziegumus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl