Komentāri
Dēla parāda dēļ apzog 82 gadus vecu sievieti; policija steidz palīdzēt
FOTO: VP

Trešdien, 12. aprīlī, Teikas iecirkņa policisti aizturēja personu, kura veica zādzību kādas 82 gadus vecas sievietes mājā.

Pulksten 00.30 Valsts policija saņēma zvanu no kādas sievietes, kurai tikko izsistas dzīvokļa durvis un nozagts televizors. Policijas darbinieki nekavējoties ieradās norādītajā adresē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc cietušās sievietes teiktā policija noskaidroja, ka sieviete, kura ar kāju izspērusi durvis un nozagusi televizoru, ir cietušās dēla paziņa, kurai nav atdots finansiālais parāds.

Šajā vēlajā nakts stundā cietusī jau esot gulējusi un nav dzirdējusi klauvējienus pie dzīvokļa durvīm. Durvju neatvēršana neatturēja ”parāda piedzinēju” iekļūt cietušās mājoklī. 1986. gadā dzimusī ”parāda piedzinēja” ar kāju izspēra dzīvokļa ārdurvis un steidza savākt televizoru. Kad cietusī sieviete centusies ļaundari aizturēt, tā pagrūdusi sirmgalvi.

Ņemot vērā, ka cietusī zināja, kur dzīvo sieviete, kura veica zādzību, policijas darbinieki ”uz karstām pēdām” steidza ļaundari aizturēt. Pāris minūšu laikā policisti aizturēja ļaundari un atguva cietušās televizoru, kura ar savu guvumu bija atgriezusies mājvietā.

1986. gadā dzimusī sieviete iepriekš policijas redzeslokā nav nonākusi.
Pret sievieti uzsākti divi kriminālprocesi: par svešas mantas tīšu bojāšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, kā arī par zādzību, kas izdarīta iekļūstot dzīvoklī. Par šādu noziegumu, savukārt, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl