“Degpunktā” rīcībā nonācis video, kurā redzams, kā nejauša aizturēšana palīdzēja policistiem notvert kinostudijas apzadzējus

Pievienot komentāru

Marta nogalē raidījums “Degpunktā” jau stāstīja par zādzību Rīgas centrā, kurā divi garnadži no kādas kinostudijas bija aizstiepuši vairākus tūkstošu eiro vērtu tehniku un mantas, tostarp bija arī kinofilmas melnais materiāls.

Raidījuma rīcībā nu ir nonākuši video materiāli, kuros redzams, kā neilgi pēc notikušā policijas nagos nonācis viens no toreiz meklētajiem ļaundariem.

Meklētie kramplauži pēdējo reizi bija redzēti Krišjāņa Barona ielā, kad ap plkst. 6.00 devās prom ar kinostudijas īpašniekiem piederošajām mantām. Neilgi pēc notikušā studijas saimnieks izplatīja video materiālus, kuros bija fiksēti abi ļaundari un lūdza sabiedrības palīdzību. Tāpat ļaundaru meklējumos iesaistīti arī Valsts policijas izmeklētāji. Savukārt nākamajā dienā pēc notikušā pavisam citā Rīgas vietā patrulējošos pašvaldības policistus pārsteigusi negaidīta situācija.

Nakts laikā patrulējot pa Ķīpsalas mikrorajonu, policisti ievērojuši, ka aiz viņu automašīnas starp divām personām izcēlusies cīnīšanās. Kā noskaidroja policisti, apsardzes darbinieks bija pieķēris vīrieti, kurš izlauzies kādā mājā.

Ņemot vērā aizdomas, ka jauneklis svešajā īpašumā bija ielīdis, būdams narkotiku reibumā, pēc aizturēšanas viņš nogādāts ekspertīžu centrā, bet tālāk nonācis vienā no Pārdaugavas policijas iecirkņiem.

Pēc šāda atklājuma policisti sazinājušies ar Rīgas centra iecirkni, un drīz vien “aplis” noslēdzies. Īsi pēc šā atklājuma notverts arī otrs aizdomās turētais un policistiem izdevies atgūt lielāko daļu kinostudijā nozagtās mantas. Savukārt abiem 31 un 35 gadus vecajiem ļaundariem tiesa par pēdējā laika veikumiem nu jāgaida aiz restēm.