Degpunktā: kāds viesis no Krievzemes Vecrīgā pārāk aizraujas ar “grādīgo” un sāk visiem krist uz nerviem

Komentāri

Nav noslēpums, ka Krievija ir šņabja dzimtene un šajā valstī šis dzēriens ir cieņā. Kāds viesis no Krievijas Vecrīgā tik pamatīgi salietojies tēvzemes ražojumu, ka visiem apmeklētājiem sācis krist uz nerviem.

Kāds aptracis tūrists no Krievijas Vecrīgā tik pamatīgi uzdzīvojis, ka, izmests no bāra, vēl uzsācis kautiņu ar apsargu. Viņa savaldīšanai bija nepieciešama policijas iejaukšanās, jo pat piespiests uz zemes satrakotais krievu lācis turpinājis plosīties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2,76 promiļu reibumā esošais 67 gadus vecais Maskavas iedzīvotājs noteikti Rīgu neatcerēsies.

Atžirdzis un uzzinājis par savu nodarījumu viņš paskaidrojis, ka vispār esot ļoti mīļš un pūkains.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl