Daugavpils novadā nakts laikā nolaupa vīrieti, aizved uz mežu un draud nogalināt

0 Komentāru
Daugavpils novadā nakts laikā nolaupa vīrieti, aizved uz mežu un draud nogalināt
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Trešdien par mēneša sākumā paveikto cilvēka nolaupīšanu un draudiem nogalināt Daugavpils iecirkņa policisti aizturējuši divus vīriešus, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Viņa skaidroja, ka 2.oktobrī ap plkst.1.30 Daugavpils novadā divi vīrieši iekļuva kāda 1957.gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā, pielietojot fizisku spēku, nodarīja cietušajam vidēja smaguma miesas bojājumus ar mērķi iegūt sev vēlamo informāciju.

Pēc piekaušanas persona ievietota automašīnas bagāžas nodalījumā un aizvesta uz meža masīvu, kur vīrieši turpināja fizisku personas ietekmēšanu. Personas pielietoja ne tikai fizisku spēku, bet, piedraudot ar šaujamieroci, izteica draudus vīrieti nogalināt.

“Pēc spraigajiem notikumiem meža masīvā vīrieši cietušo personu ievietoja transportlīdzeklī un sāka kustību, taču, pamanot uz ceļa VP norīkojumu, vīrieši pieņēma lēmumu sākt bēgšanu. Bēgšanas rezultātā transportlīdzekļa vadītājs netika galā ar vadību un transportlīdzeklis avarēja,” notikušo aprakstīja Kursīte.

Policijai izdevās noskaidrot, ka transportlīdzekļa vadītājs ir sēdies pie auto stūres alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Tika arī noskaidrots, ka transportlīdzeklim ir izgriezts VIN numurs, par ko ir paredzēta kriminālatbildība.

Cietušais vīrietis nogādāts tuvākajā medicīnas iestādē, bet, viņam atgūstoties, policijai izdevās noskaidrot, kas ir noticis 2.oktobra naktī.

Trešdien, 14.oktobrī, likumsargiem izdevās noskaidrot un aizturēt aizdomās turamās personas – 1976. un 1986.gadā dzimušus, iepriekš sodītus vīriešus. Viena no personām aizturēta savā dzīvesvietā Daugavpils novadā, otra Daugavpilī.

Vienas no aizdomās turamās personas dzīvesvietas kratīšanas laikā atrasts noziegumā izmantotais šaujamierocis un munīcija.

Saistībā ar šiem notikumiem sākti kriminālprocesi par nelikumīgu brīvības atņemšanu, personas nolaupīšanu, par draudiem izdarīt slepkavību, par tīšu vidēja smaguma miesas bojājumu nodarīšanu un šaujamieroču neatļautu glabāšanu. Policija turpina izmeklēšanu un skaidro notikušā apstākļus.
0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Aizmiglots prāts un izārdīta pietura: Kuldīgas pusē šādi "izpildījies" kāds dzērājšoferis

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Traģēdija Inčukalnā: smagā divu auto un velosipēda avārijā bojā gājis riteņbraucējs

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība

"Jūs nofilmēja ar slēpto kameru." Policija pieķer divus spogulīšu zagļus, taču viņi izsprūk no soda

Glābšanas operācija Biķernieku ielā: vadot auto reibumā, "BMW" šoferis piedzīvo smagu avāriju

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Vai atriebība? Divi ļaundari kameru redzeslokā aizdedzina "BMW"