Daugavpilī atrasts sievietes līķis ar vairāk nekā 40 naža dūrieniem

1 komentārs
Daugavpilī atrasts sievietes līķis ar vairāk nekā 40 naža dūrieniem
Foto: Lita Krone/LETA

Daugavpilī aizdomās par sevišķi cietsirdīgu sievietes slepkavību aizturēts nepilngadīgs jaunietis, informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ksenija Belova.

1961. gadā dzimušās sievietes līķis ar durtām brūcēm ķermeņa apvidū un citām vardarbīgas nāves pazīmēm Daugavpilī kādā dzīvojamajā mājā atrasts sestdien, 4. augustā. Pēc ekspertīzes noskaidrots, ka cietušajai nodarīti vairāk nekā 40 naža dūrienu.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess par slepkavību, kas izdarīta ar sevišķu cietsirdību. Operatīvo un izmeklēšanas pasākumu laikā likumsargi noskaidroja iespējamās slepkavas personību, atrodot un aizturot kādu 17 gadus vecu jaunieti.

Belova skaidroja, ka jaunietis iepriekš jau vairākkārt bija nonācis likumsargu redzeslokā aizdomās par saistību ar dažādām laupīšanām. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas nogalinātā bija aicinājusi jaunieti, lai veiktu jumta tīrīšanu, par ko jaunietim tika solīts atalgojums.

Pirmdien aizturētajam ar tiesas lēmumu piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Pašlaik policija turpina izmeklēšanu, ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, ka arī tiek skaidroti slepkavības motīvi.

Par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz 20 un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

1 komentārs