Dārziņu iedzīvotāja savus kaimiņus apsūdz vairākās slepkavībās

1 komentārs
Dārziņu iedzīvotāja savus kaimiņus apsūdz vairākās slepkavībās
Foto: Ekrānuzņēmums

Par vairākām slepkavībām un savu upuru izbarošanu suņiem, Dārziņos dzīvojošā Tamāra apsūdz savus kaimiņus, brāļus Vladimiru un Maksimu. Viņa stāsta, ka vīrieši nogalina nožņaudzot vai noslīcinot upurus netālu esošajā grāvī. Abi brāļi kategoriski noliedz sievietes apsūdzības.

Kundze, kura mitinās Rumbulā, Dārziņu apkaimē, jau vairākus gadus dzīvojot bailēs, jo uzskata, ka kaimiņos dzīvojošie brāļi apdraud viņas un citu kaimiņu dzīvību. Sieviete pat iegādājusies sev mitekli tuvāk Rīgas centram, un atstājusi novārtā savu mazdārziņu, kurā audzējusi ziedus. Tamāra vīriešus apsūdz zādzībā, laupīšanā, un vairākās slepkavībās. Tamāra uzskata, ka abi kungi jāizolē no sabiedrības, taču Vladimirs un Maksims visas apsūdzības noliedz.

“Visur mēs esam vainīgi. Kāpēc visur vaino mani, visādi “bomži” te staigā. Es, ja man kāds palūdz, te vienkārši piestrādāju,” viņi saka.

“Kā tad! Nevainīgie jēriņi, neko viņi sliktu nedara! Bet, man ir jautājums, no kā viņi dzīvo? Pajautājiet man, no kā viņi pārtiek? Viņi man te ir patstāvīgie ciemiņi, ziemā malku nozaga,” saka Tamāra, kura ir neapmierināta ar kaimiņiem.

Maksims uzsver, ka abi ar brāli piepalīdz apkārtnes lauksaimniekiem, vācot mājlopu mēslus un tos pārdodot. Taču Tamāra liecina, ka viņi, kopā ar sabiedroto, iztikas līdzekļus sagādā noziedzīgā veidā.

“Lūdzu, dzeniet viņus prom no šejienes. Es tūlīt jums daudz ko pastāstīšu. Vācieties, slepkavas, zagļi, spekulanti. Pēc pasūtījuma dara visu, ko liek, tūlīt vēl trešais iznāks no cietuma, tad vispār dzīves nebūs. Vēl viņiem ir palīgs, latvietis, kurš brauc ar busiņu.”

Vladimira un Maksima jaunākais brālis šobrīd atrodoties cietumā, taču drīz vīrietis atgriezīsies pie ģimenes. Vīriešu māte gāja bojā pirms diviem gadiem, un abi kungi atzīst, ka pelnīt iztikas līdzekļus paliek arvien grūtāk, taču strādā godīgi, pakļaujoties likumam. Viņi uzsver, ka noziedzībā tiek apsūdzēti tikai tāpēc, ka ir nabadzīgi.

Tiesa, policija neapstiprina, ka Dārziņos pieķerts kāds, kurš slepkavo apkārtnes kaimiņus un ēd savus mājdzīvniekus, taču par zādzībām liecināt nevar – pat ja mazdārziņos uzturas kāds garnadzis, iesniegums valsts iestādēs no Tamāras pagaidām nav saņemts.

1 komentārs