Darbu zaudē kukuļņemšanā apsūdzēts kokaīnu salietojies policists

Administratīvā rajona tiesa ir atstājusi spēkā Iekšlietu ministrijas lēmumu, ar kuru no amata atbrīvots kāds kukuļņemšanā apsūdzēts policists, kurš turklāt darba laikā bija kokaīna reibumā, lasāms publiski pieejamajā anonimizētajā tiesas spriedumā.

Atpakaļ uz rakstu

24 komentāri

 • Kaspars Dreiks
 • Cilvēks

  Cilvēks

  Nabagiem dēļ tuvām gaismām liek soda punktus dēļ tā ka lampa tiko izdegusi un pēc tam ņem nost tiesības ja nepaspēj uz kursiem aiziet a paši šņauc kretīni un viens otram jau protokolus neraksta brīvā Latvija visiem viena taisnība cik taisni kāds prieks
 • Jautājumi

  Jautājumi

  Rakstā netiek minēts policista uzvārds. Bet tiek norādīts, ka Tiesu kalendārā lasāmā informācija liecina, ka kukuļņemšanas lietu Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa skatīs šī gada 6.novembrī. Savukārt Tiesu kalendārā lasāmā informācija, ka lieta tiks skatīta 06.11.2019. 11:00 lietas Nr.11860006818 (K30-1872-19/43), apsūdzētie Mareks Dagilis, Uldis Beinārs, KL 320.p.3.d. KL 320.p.3.d.( skatiet šeit: if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } )
  Rodas jautājumi:
  kurš no šiem diviem ir policisti? Vai abi ir policisti un ir bijuši narkotiku ietekmē?
  Vai abi tiek apsūdzēti kukuļņemšanā, tātad abi ir policisti? No darba policijā atlaists viens policists? Kas tad ir tas otrais? Vai Mareks Dagilis, Uldis Beinārs ir policisti, vai tikai viens no tiem? Un kurš tad ir tas narkomāns?
  Secinājums: prese izplata it kā anonīmu ziņu, rakstot par vienu policistu. Bet norāda vietu, kur sameklēt informāciju par šo policistu. Un tad izrādās, ka ir divas personas areks Dagilis, Uldis Beinārs. Kurš tad ir tas, par kuru raksta prese, atliek minēt lasītājam.
 • Sandra Pice

  Sandra Pice

  Laikam ne pirmoreiz kukuli ņēma, ja reiz varēja atļauties tik dārgu pulveri.
 • Spodra Potencija
 • Arturs Pipins

  Arturs Pipins

  Ja taa nopietnaak wisu augshu pakratiitu , ne taadi ien briinumi buutu
 • Edgars Zens

  Edgars Zens

  TV3 paldies kartejajs super virsraksts😂😂😂😂😂😂😂😂 pietruka sutinieris laupitajs utt.
  Bet ja ta nopieti ir vel 100 tadi pashi ar tadiem simptomiem. Tos ari varetu lidz panjemt. Lv tauta butu pateiciga.😂😂😂👏👏👏👏👏
 • Jānis Tkačuks Jr.
 • janis

  janis

  tapec tauta vinus neieredz ieraugot tos pidarus ta vien kulaks saznaudzas
 • Ineta Mikiņa Kārkle

  Ineta Mikiņa Kārkle

  Tas laikam Kokneses-kurš pazudis kā migla😂😂😂😂😂UK ko Ķuzis pēdējā laikā policistu darbā vieni pārkāpumi,policijas darbinieki pat tirgi konfiskātus👍👍👍👍Ķuzim nav laiks pamest iesildīt vietu😂😂😂😂😂😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!