Cūcība! Huligāni izposta Bēnes tirgus laukumā izrotāto egli

Komentāri

Bēnē pagaidām nenoskaidroti ļaundari, visticamāk, garlaicības mākti, izpostījuši tirgus laukumā izdekorēto egli.

Pagājušās piektdienas pēcpusdienā daudziem Bēnes iedzīvotājiem, jo īpaši bērniem, par prieku pašā pilsētiņas centrā svinīgi tika iedegta svētku egle. Tā ienesusi prieku daudzu vietējo sirdīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl prieki bijuši pagalam īsi un jau agrā pirmdienas rītā garāmbraucošais pagasta pārvaldnieks pamanījis, ka svētku dekorācijas ir pamatīgi cietušas. Pazudušas vairākas gaismiņu virtenes, savukārt citām, izskrūvētas un nozagtas spuldzītes. Skumjākais šajā stāstā esot tas, ka, visticamāk, šo bezjēdzīgo vandalismu, pastrādājis kāds vietējais brašulis.

Arī netālu esošā veikaliņa pārdevēja, kurai caur logu jau visu darba nedēļu jānoskatās uz izpostīto egli, domā, ka pie vainas ir vietējie. Lai arī dzīve šajā pusē esot visai mierīga, šādi pārsteigumi ir gandrīz vai neizbēgami.

Lai arī ļaundari šajā reizē, visticamāk, izspruks nesodīti, pašvaldības pārstāve stāsta, ka notikušais nesabojās svētku noskaņu Bēnē. Darbinieki jau pasūtījuši jaunu gaismas virteni, kā arī jaunas spuldzītes izpostītajām dekorācijām, un eglīte jau pavisam drīz atmirdzēs no jauna.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl