Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

2 komentāri

Cietsirdīgs noziegums pastrādāts Pārdaugavā, dzīvoklī Slokas ielā. Visticamāk, attiecību skaidrošanas laikā divu vīriešu konflikts pāraudzis kautiņā un viens aizstāvoties vai uzbrūkot ķēries pie aukstā ieroča.

Pievakarē ļaudis, kuri mitinās Slokas ielā, jau gatavojās doties pie miera, kad viņus negaidīti pārsteidzis kas vēl nebijis. Pagalmā sākusies aizdomīga rosība, kas noteikti bija atšķirīga no kāda ikdienišķa operatīvo dienestu izsaukuma.

Vispirms pie kāpņutelpas durvīm atsteigušies mediķi, līdz ar viņiem patruļpolicijas ekipāža, darbinieki uzgājuši uz kādu no nama augšējiem stāviem. Pagājis vien brīdis, kad ārsti jau atgriezušies busiņā un nesteidzīgi notikuma vietu pametuši, bet vienlaikus pagalmā sastājušās vairākas Valsts policijas izmeklētāju automašīnas.

Apkārtējie sekojuši līdzi notiekošajam pa savu dzīvokļu logiem, tā arī paliekot vērot jezgu no droša attāluma. Neatkarīgi no tā par dažiem faktiem, kas palika neredzami, cilvēki ir informēti.

“Sākumā bija ”ātrie”, vēlāk viņi aizbrauca. Tad piebrauca policisti un vēl policisti un izveda ārā puisi rokudzelžos,” stāsta pirmā stāva iedzīvotāja.

“Līķi aizveda. (DP: Tiešām?) Jā, ”Akropolis” firmas mašīna piebrauca. (DP: Sieviete, vīrietis?) Nemācēšu atbildēt. (DP: Policisti ar jums arī aprunājās?) Nē, es vienkārši to pa logu redzēju,” saka Slokas ielas iedzīvotājs.

“(DP: Kādu puisi esot policisti izveduši ārā?) Jā, rokudzelžos, iesēdinājuši viņu busiņā. (DP: Vīrieti?) Viņš bija kapucē, nevarēja viņu īsti redzēt. (DP: Pēc miesasbūves gados vecs vai jauns?) Jauns tāds,” norāda vietējā iedzīvotāja.

Spriežot pēc pēdām, ko notikuma vietā atstājuši izmeklētāji, asiņainie notikumi risinājās vienā no nama pēdējiem stāviem kādā dzīvoklī. Tie kaimiņi, kas pazīst īpašuma saimniekus, ir izbrīnīti, jo šis miteklis noteikti nebija tāds, aiz kura durvīm varēja rasties tāda konfliktsituācija, kas prasītu policistu iejaukšanos. Tur esot dzīvojusi kāda sieviete ar savu meitu.

Tas, kas ir zināms šobrīd, aizvadītajā vakarā tiešām ir pastrādāts smags noziegums, to apstiprina Valsts policijā: “Kāds vīrietis ar asu priekšmetu nodarīja miesas bojājumus citam vīrietim, kā rezultātā cietušais no gūtajām traumām notikuma vietā mira. Par šo gadījumu ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. panta – par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu (slepkavību). Saistībā ar šo noziegumu ir aizturēta iespējamā vainīgā persona. Notiek izmeklēšana, un šobrīd izmeklēšanas interesēs plašāku informāciju nevaram sniegt.”

Mūža ieslodzījums vai cietumsods no pieciem līdz 20 gadiem – tieši šādus sodus paredz pants, pēc kura kriminālpolicijas pārvaldē šobrīd ir uzsākts process.

2 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Normāli dzēru. Kā parasti…" Kāds šoferis tā arī nav mācījies no savām kļūdām

Aculiecinieka video: trīs spēkratu sadurme uz Rīgas apvedceļa A4

Nekaunība augstākajā mērā: zagļi neatkarīgi no novērošanas kamerām piesavinās vairākus velosipēdus

Tukumā pazudusi skolniece; ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību meklēšanā

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks Baltezerā izposta privātmāju

"Es jutu, ka sāku smakt." Daudzstāvu nama iedzīvotāji Rīgā spiesti glābties no dūmiem

Gāja pa neapgaismotu ceļu bez atstarotājiem: Ķekavas novadā nāvējoši notriekts vīrietis

Zaudēja tuvinieku un palika bez dzimtas mājām: ģimenei Krāslavas novadā ir nepieciešama palīdzība

Bīstama avārija pie Ķekavas apļa: kravas auto "iedriftē" vieglās automašīnas sānos

Šoferis pie policijas iecirkņa Rīgā notriec bērnu un aizbēg

Sirdsdēstos "Volvo" šoferis iznīcina savu auto, visticamāk, tīšuprāt cenšoties ietriekties kokā

Kad bebru ģimene kļūst par satiksmes biedu: zvēru apgrauzts koks draud uzgāzties automašīnām