Cietsirdīga slepkavība Rīgā – vīrietis strīda laikā ar dzelzs stieni nosit sievieti

0 Komentāru
Cietsirdīga slepkavība Rīgā – vīrietis strīda laikā ar dzelzs stieni nosit sievieti

Pagājušajā piektdienā kādam nejaušam garāmgājējam, kas iemaldījies pussagruvušo garāžu apkaimē Sermuliņu ielā, nācies vērot patiesi nepatīkamus skatus – turpat pie kāda bezpajumtnieku mitekļa durvīm gulējis asinīm noplūdis sievietes līķis.

Kopš pagājušās piektdienas laiks šajā Dieva pamestajā nostūrī – pussagruvušajās garāžās Sermuliņu ielas galā – rit pavisam citādi, un mitekļi, kurus šeit bija iekārtojuši bezpajumtnieki, ir pustukši. Kā nekā, pagājušajā piektdienā šeit rosījušies kriminālpolicisti, kas izjaukuši iedzert mīlošo idilli.

Pamestajās garāžās tika atrasts 1962. gadā dzimušas sievietes līķis ar redzamu galvas traumu, un policijai bija pamatotas aizdomas, ka viņa ir nogalināta.

Līdzko likumsargi no ekspertiem guvuši apstiprinājumu tam, ka patiesi noticis noziegums, par slepkavību Sermuliņu ielā uzzinājušas teju vai visas galvaspilsētas policijas ekipāžas un apkaimē sākuši riņķot arī pašvaldības policijas busiņi.

Valsts policijas darbinieki bija noskaidrojuši iespējamo vainīgo personu un bija atsūtījuši gan personas datus, gan fotogrāfijas, gan īpašas pazīmes – proti, bija zināms, ka meklējamajam vīrietim uz rokas ir tetovējums.

Lai arī visas dienas garumā meklējumi tā arī nav vainagojušies panākumiem, īsi pēc tumsas iestāšanās viena no policijas patruļām kādā tumšā nostūrī Pētersalas ielā pamanījusi aizdomīgu trijotni. Lai arī neviens no uzrunātajiem nav izrādījis pat mazāko satraukumu, likumsargs, ielūkojoties vīriešu pasniegtajos dokumentos, atskārtis, ka sastapies ar meklēto noziedznieku.

Aizturēšanas laikā vīrietis nepretojās, un bija redzams, ka viņš ir alkohola reibumā. Viņš tika nogādāts Valsts policijas iecirknī. Kā atklāj Ziemeļu iecirkņa priekšnieks, aizturētais – 48 gadus vecais vīrietis – ir ar bagātu kriminālo pagātni. Iepriekš viņš tiesāts gan par zādzībām, gan laupīšanām.

Vēlāk vīrietis atzinās, ka izdarījis slepkavību, kuras motīvi bija kopīga alkohola lietošana un naudas līdzekļu nesadalīšana ķīviņa laikā. Rezultātā viņš iesita sievietei ar turpat uz vietas esošu armatūras gabalu. Tiesa vīrietim piemērojusi drošības līdzekli – apcietinājumu.

Šobrīd Valsts policijas Ziemeļu iecirknī ierosināta krimināllieta par slepkavību, un aizturētājam draud no pieciem līdz pat divdesmit pieciem gadiem aiz restēm. Visticamāk, laikā, kad varmāka atgriezīsies uz brīvām kājām, šo apkaimi lepni dēvēs par kluso centru un pussagruvušo garāžu vietā jau sliesies kāda smalka daudzdzīvokļu māja vai biroju komplekss.
0 Komentāru