Ciemiņš sadusmojas par aizrādījumu un sadur divus cilvēkus

Pievienot komentāru
Ciemiņš sadusmojas par aizrādījumu un sadur divus cilvēkus
F64

Ceturtdienas, 12. aprīļa, vakarā Valsts policija saņēma informāciju, ka kādā dzīvoklī Rīgā, Ziepniekkalnā, ir sadurtas divas personas.

Kā informē Valsts policija, notikuma vietā ieradās Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa policisti un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kas cietušos nogādāja ārstniecības iestādē.

Noskaidrojot notikušā apstākļus, Valsts policija ieguva informāciju, ka tovakar pie cietušās sievietes un viņas dzīvesbiedra viesojies viņas bijušais civilvīrs. Trijotne kopīgi lietojusi alkoholu. Namatēvs sadusmojies, ka viesis pārāk ilgi vēlas uzturēties viņu dzīvoklī un aizrādījis. Šis izteikums ļoti sadusmojis otru vīrieti, kurš paķēris nazi un virspusēji iegriezis savai bijušajai civilsievai kaklā. Pēc tam viņš kaklā sadūris arī viņas dzīvesbiedru.

Cietušie par notikušo paziņoja policijai. Likumsargi turpat notikuma vietā aizturēja arī aizdomās turēto – 1978. gadā dzimušu vīrieti, kurš iepriekš vairākas reizes sodīts par kabatzādzībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par divu personu slepkavības mēģinājumu. Tiesa aizdomās turētajam ir piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu.

Lasi vēl