Komentāri

Pirmdien, 14. maijā, divi zagļi uz savas ādas izbaudījuši teiciena – nepareizā laikā, nepareizā vietā – esenci.

Viņi rīta pusē, atspiežot pirmā stāva logu, ielauzušies kādā dzīvoklī Sermuliņu ielā, bet promejot sastapušies ar kādu kaimiņu, kuram atnācēju nodomi nebūt nebija pa prātam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultātā abi turpat netālu no nozieguma vietas aizturēti un jau mirkli vēlāk nodoti uz Pētersalu izsauktajiem policistiem. Pēc aizturēšanas atklājies, ka 44 un 36 gadus vecie vīrieši no svešā mitekļa bija centušies aiznest televizoru, portatīvo datoru, mobilo telefonu un citas viegli realizējamas vērtības.

Kā stāsta Valsts policijas Ziemeļu iecirkņa Kriminālpolicijas priekšnieks Norberts Trepša, notvertie vīrieši ir rūdīti zagļi. Vīrieši atzinušies, ka pastrādājuši 13 laupīšanas, – veikuši trīs zādzības no birojiem, nozaguši četrus velosipēdus, kā arī apzaguši dzīvokļus.

Šobrīd abi ļaundari jau atrodas aiz restēm un kriminālpolicists ir visai drošs, ka noziedzniekus tik drīz brīvībā neredzēt. Lai arī kāds būs tiesas lēmums par šīm 13 epizodēm, abiem jau ir piemērots cietumsods par citiem iepriekš izdarītiem noziegumiem, kas jau šobrīd garantē dažus gadus “valsts maizē”.

Miks Dūcis

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl