“Centās iznest televizoru, datoru un vēl, un vēl…” Policistiem izdevies noķert rūdītus garnadžus

0 Komentāru

Pirmdien, 14. maijā, divi zagļi uz savas ādas izbaudījuši teiciena – nepareizā laikā, nepareizā vietā – esenci.

Viņi rīta pusē, atspiežot pirmā stāva logu, ielauzušies kādā dzīvoklī Sermuliņu ielā, bet promejot sastapušies ar kādu kaimiņu, kuram atnācēju nodomi nebūt nebija pa prātam.

Rezultātā abi turpat netālu no nozieguma vietas aizturēti un jau mirkli vēlāk nodoti uz Pētersalu izsauktajiem policistiem. Pēc aizturēšanas atklājies, ka 44 un 36 gadus vecie vīrieši no svešā mitekļa bija centušies aiznest televizoru, portatīvo datoru, mobilo telefonu un citas viegli realizējamas vērtības.

Kā stāsta Valsts policijas Ziemeļu iecirkņa Kriminālpolicijas priekšnieks Norberts Trepša, notvertie vīrieši ir rūdīti zagļi. Vīrieši atzinušies, ka pastrādājuši 13 laupīšanas, – veikuši trīs zādzības no birojiem, nozaguši četrus velosipēdus, kā arī apzaguši dzīvokļus.

Šobrīd abi ļaundari jau atrodas aiz restēm un kriminālpolicists ir visai drošs, ka noziedzniekus tik drīz brīvībā neredzēt. Lai arī kāds būs tiesas lēmums par šīm 13 epizodēm, abiem jau ir piemērots cietumsods par citiem iepriekš izdarītiem noziegumiem, kas jau šobrīd garantē dažus gadus “valsts maizē”.

0 Komentāru