Komentāri

Vakar, 6. februārī, ap pulksten pieciem no rīta kādā celtniecības objektā Rīgā, Āgenskalna ielā, bija iedarbojusies signalizācija. Uz notikuma vietu izbrauca apsardzes darbinieki, kas nama trešajā stāvā pamanīja vīrieti, kurš slēpjas aiz būvmateriāliem. Apsargi nelūgto viesi notvēra. Viņš apgalvoja, ka svešajā īpašumā iekļuvis, lai sasildītos.

Tiesa gan, par to neliecināja fakts, ka viņš vairākos maisos bijis sakrāmējis ne tikai celtniecības apģērbu, bet arī būvmateriālus. Apsargi vīrieti nodeva policistu rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī policistiem vīrietis atzina, ka gribējis sasildīties, tāpēc arī paņēmis apģērbu, kas atradies celtniecības objektā. Par maisos sakrāmētajiem būvmateriāliem vīrietis policijai nekādus skaidrojumus nesniedz, tāpēc ir pamats uzskatīt, ka viņš tos vēlējies nozagt.

Aizturētais ir dzimis 1979. gadā un iepriekš sodīts par laupīšanu.

Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl