Komentāri

Vakar, 6. februārī, ap pulksten pieciem no rīta kādā celtniecības objektā Rīgā, Āgenskalna ielā, bija iedarbojusies signalizācija. Uz notikuma vietu izbrauca apsardzes darbinieki, kas nama trešajā stāvā pamanīja vīrieti, kurš slēpjas aiz būvmateriāliem. Apsargi nelūgto viesi notvēra. Viņš apgalvoja, ka svešajā īpašumā iekļuvis, lai sasildītos.

Tiesa gan, par to neliecināja fakts, ka viņš vairākos maisos bijis sakrāmējis ne tikai celtniecības apģērbu, bet arī būvmateriālus. Apsargi vīrieti nodeva policistu rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī policistiem vīrietis atzina, ka gribējis sasildīties, tāpēc arī paņēmis apģērbu, kas atradies celtniecības objektā. Par maisos sakrāmētajiem būvmateriāliem vīrietis policijai nekādus skaidrojumus nesniedz, tāpēc ir pamats uzskatīt, ka viņš tos vēlējies nozagt.

Aizturētais ir dzimis 1979. gadā un iepriekš sodīts par laupīšanu.

Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētais vīrietis šobrīd atrodas izolatorā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl