Bruņota laupīšana Gardenes ciemā: divi vīrieši ierodas veikalā ar ieroci un nozog alus pudeles

5 komentāri

Netālu no Dobeles – Gardenes ciemā – jau ilgstoši mitinās kāda ģimene, kas iedzīvotājiem liek justies neomulīgi. Saimes vīrieši staigājot apkārt piedzērušies un ik pa brīdim draudot kādu apzagt vai piekaut.

Viens no kaimiņiem raidījumam “Degpunktā” stāsta, ka nedēļas nogalē viņu vārdi pārvērtās realitātē un tika paveikts kriminālnoziegums.

“Policija stāvēja un runāja, ka viņi ar ieroci aizgāja uz veikalu,” stāsta kaimiņš.

Vietējie pulcējās. vērojot, kā policijas specvienība aiztur likumpārkāpējus viņu dzīvoklī. Izrādās, ka abi aptuveni 30 gadus vecie vīrieši ap trijiem dienā bija devušies uz veikalu, lai nozagtu pāris alus pudeles. Veikala “TOP” pārdevēja nostājās izejas priekšā, pieprasot par produktiem samaksāt, taču tad situācija izvērtās bīstama.

“Viens no viņiem izvilka šaujamierocim līdzīgu priekšmetu un vērsa darbinieku virzienā, pēc kā viņa pagāja malā, un šie vīrieši pameta veikalu. “Pa karstām pēdām” uzreiz tika noskaidrots, kas tās par personām ir un kur viņas atrodas,” atklāj Valsts policijas Dobeles iecirkņa Kriminālpolicijas priekšnieka pienākumu izpildītājs Dainis Vītols.

Abi aizturētie jau iepriekš izcietuši cietumsodu par līdzīgiem nodarījumiem. Gardenes iedzīvotāja uzskata, ka tas viņus nav pārmācījis un policistiem vajadzētu situāciju pieskatīt rūpīgāk.

“Veikalā viņi zog un draud pārdevējām regulāri. Man meita strādā veikalā. Draud arī, ka nāks mājās vakaros sagaidīt. Policija diemžēl vienmēr pasaka, ka neko nevar darīt,” stāsta Gardenes iedzīvotāja.

Par šo noziegumu vīriešiem draud cietumsods līdz pat astoņiem gadiem.