12 komentāri
Britu TV uzņem raidījumu par 22 gadus vecu, psihiski slimu latviešu slepkavu Reini, kurš Lielbritānijā nogalinājis kanādieti
Channel 4

Tajā brīdī 22 gadus vecs, Lielbritānijā dzīvojošs latvietis Reinis Pūpoliņš “Hilton” viesnīcā pastrādājis īpaši nežēlīgu slepkavību. Pirms tam – viņš vēl plati uzsmaidījis videonovērošanas kamerām, – šādu epizodi uzņēmis britu televīzijas “UK Channel 4” dokumentālais kriminālraidījums “24 Hours in Police Custody”.

Reinis Pūpoliņš šausminošo slepkavību paveica 2015. gada septembrī “Hilton” viesnīcā, kas atrodas netālu no Lūtonas lidostas, vēsta kriminālais raidījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa upuris bija kanādietis, informāciju tehnoloģiju speciālists un tēvs vienam bērnam Ešvins Desai (Ashwin Desa). Pūpoliņš uzbruka viņam ar ugunsdzēšamo aparātu, nežēlīgi sitot vīrieti.

Vēlāk tiesnesis sacīja, ka Pūpoliņš esot “nežēlīgi un atkārtoti” sitis upuri, nodarot ļoti nopietnus miesas bojājumus. Turklāt viņa vainu pastiprina tas, ka Pūpoliņš esot pirms uzbrukuma nogaidījis, kamēr upuris iekāpj liftā.

Pēc trīs mēnešiem Desai no gūtajām traumām mira slimnīcā Kanādā, uz kuru viņš tika transportēts.

Pēc tam Pūpoliņš esot teicis – nogalēt vīrieti viņu mudinājušas “balsis galvā”. Pirms slepkavības kādas citas viesnīcas darbiniekiem Pūpoliņš esot stāstījis, ka viņu izseko Krievijas mafija, jo viņš it kā esot īstenojis krāpšanos ar kredītkartēm.

Toreiz 22 gadus jaunajam Pūpoliņam tika veikta psihiatriskā ekspertīze, un tika nolemts viņu ievietot klīnikā uz mūžu.

Latvijas Valsts policijā portālam Skaties.lv norādīja, ka policijā speciāli netiek vākti statistikas dati vai veikta uzskaite par Latvijas valsts piederīgajiem, kas notiesāti par noziegumiem citās valstīs. Policijas kompetencē ir informācija par notiesātajiem, kas pastrādājuši noziegumus Latvijā. Tāpat, ņemot vērā personas datu aizsardzību, netiek izpausta informācija par cilvēkiem, kas izcieš sodu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl