Bravūrīgi jaunieši Rīgā traucē sabiedrisko kārtību; policija vienu no viņiem notver

12 komentāri
Bravūrīgi jaunieši Rīgā traucē sabiedrisko kārtību; policija vienu no viņiem notver
Attēlam ir ilustratīva nozīme. ()

Rīgas pašvaldības policija uz tramvaja galapunktu Kurzemes prospektā pēdējo dienu laikā saņēmusi divus izsaukumus par bravūrīgiem jauniešiem, kuri traucē sabiedrisko kārtību, portāls “Skaties.lv” noskaidroja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Izsaukumus uz tramvaja galapunktu Kurzemes prospektā RPP saņēmusi – ceturtdien, 22.oktobrī un sestdien, 24.oktobrī.

Pirmajā gadījumā,22.oktobrī, izsaukums bija par jauniešiem, kuri, atrodoties pie netālu esoša lielveikala, esot apkārtējiem lūguši iegādāties viņiem alkoholu. Šajā gadījumā policijas ierašanās brīdī jauniešiem no kārtības sargiem izdevās aizbēgt.

Taču divas dienas vēlāk bija izsaukums par jauniešiem, kuri pie veikala atrodas pamatīgā alkohola reibumā. Lai gan arī šajā tāpat kā iepriekšējā reizē jaunieši bēga katrs savā virzienā, kārtībsargi vienu no viņiem notvēra. Vēlāk izrādījās, ka notvertais jaunietis ir vien 13 gadus vecs, turklāt viņš bija tādā alkohola reibumā, ka vēlāk uz notikuma vietu izsauktie mediķi nolēma viņu hospitalizēt.

Par notikušo uzsākts administratīvais process, kurā tiks vērtēta zēna vecāku atbildība.

Ņemot vērā izsaukumus pēdējās dienās, ikdienā policisti turpinās biežāk patrulēt Imantas tramvaju galapunkta apkaimē.

Kā liecina kāda aculiecinieka par notikušo 22.oktobrī uzņemts un mikroblogošanas vietnē “Twitter” vēlāk ievietots video, tad minētajā incidentā iesaistītajiem jauniešiem izcēlās konflikts ar veikala apsargu pēc tam, kad viņi bija mēģinājuši apkārtējos pierunāt iegādāties viņiem alkoholu, ko paši nevarēja izdarīt, jo nebija sasniegta pilngadība. Taču apkārtējie to nedarīja.

Video ir redzams, ka jaunieši ir bravūrīgi un izmanto necenzētu leksiku.

Lasi vēl: ‘Šmiga? Simt punktu!’; policija starppilsētu autobusa bagāža atrod 10 litrus nezināmas izcelsmes alkohola