Komentāri

Likuma sargi neslēpj, ka meklētus ļaundarus nereti iegāž pavisam ikdienišķas situācijas. Reiz, kāds laupītājs notverts, jo izsaucis policiju, lai pasūdzētos par kaimiņu trokšņošanu, savukārt kāds cits tā piedzēries, ka iemidzis sabiedriskajā transportā un aizbraucis līdz galapunktam. Kad šoferis nav spējis pasažieri pamodināt, izsaukta policija un tad arī atklājies, ka vīrieti jau labu laiku meklē par vairākiem smagiem noziegumiem.

Brīvdienās kārtības sargu palīdzība bija nepieciešama Pārdaugavā, kur nakts vidū uz kādas nomaļas ieliņas bija izcēlies pamatīgs jandāliņš, starp taksisti un kādu bravūrīgu klientu. Izrādās viņš un draugu grupiņa atteikušies samaksāt par braucienu, iesaistoties konfliktā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aprunājoties gan ar vienu, gan otru konfliktā iesaistīto pusi atklājies, ka kompānija ne tikai nav vēlējusies norēķināties, bet arī kāds no vīriešiem pēc izkāpšanas no taksometra, zem tā aizmugurējā riteņa palicis stikla pudeli, kas sievietei sākot braukt, saplīsusi un pārdūrusi vienu no riepām. Tomēr, lai arī brīdi vēlāk policistiem tomēr izdevies visus iesaistītos nomierināt un klienti pat piekrituši samaksāt par saņemtajiem pakalpojumiem un nodarīto skādi, vienam no vīriešiem, šis vakars beidzies pavisam citādāk, nekā iecerēts. Policisti aicina viņu doties līdzi, jo vīrietis bijis izsludināts meklēšanā.

Likuma sargi norāda, ka šajā gadījumā gan nekāda kļūda nav iezagusies un bravūrīgais kungs atradies aktīvā Valsts policijas meklēšanā par kāda nozieguma pastrādāšanu. Vīrietis saslēgts roku dzelžos un nogādāts tuvējā iecirknī, kur ietupinātas aiz restēm.

Arī nākamajā dienā, pavisam neveikli pats sevi iegāzis vēl kāds policistu meklēts noziedznieks. Aptuveni 40 gadus vecais kungs, lietainajā vakarā bija patvēries vienā no Vecrīgas iekšpagalmiem, kur iesnaudies pie atkritumu konteineriem. Kāds nejaušs garāmgājējs redzot to piezvanījis 112, savukārt inspektori, kuri nosūtīti uz notikuma vietu, jau pēc pavisam īsas sarunas un dokumentu pārbaudes aicinājuši vīru līdzi – nosnausties kur siltumā. Arī šis kungs tika meklēts par kāda nozieguma paveikšanu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl