Komentāri

Bolderājā, Birzes ielā pie 26. nama, svētdienas rītā atrasts miris 23 gadus vecs vīrietis. Apkārtnes iedzīvotāji redzējuši smagi sasisto cilvēka ķermeni un tagad bažījas par savu drošību. Nogalinātais puisis liktenīgajā naktī esot atgriezies no vietējā bāra, it kā kopā ar kādu dāmu. Viņiem sekojusi paziņu trijotne.

Vietējie iedzīvotāji saka, – versijas par puiša bojāeju esot dažādas. It kā viņš bijis pazīstams ar saviem pāridarītājiem – vairākiem vīriešiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visi kopā esot sēdējuši cietumā, un tieši tur nu jau par upuri kļuvušais puisis nogrēkojies, par ko tagad dārgi samaksājis. Tajā pašā laikā netiek izslēgta iespēja, ka cietušais vienkārši bijis neīstajā laikā, neīstajā vietā un notikusi nelaimīga sakritība.

Ja nevienu neaiztiksi, tad nekas arī nebūs, bet, ja kaut ko pateiksi, var piesieties. Labāk iet klusējot. Rajons ir nemierīgs, vasarā it kā ir mierīgāk.

Policijā nenoliedz – Bolderāja nav nekāds labais rajons, taču arī baidīties pēc šā gadījuma nevajagot. Aizdomās turamie ir noskaidroti un aizturēti. Patiešām tie ir trīs recidīvisti.

Trijotne pagaidām uzturas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā un ļoti paļaujas uz to, ka līdz tiesai tiks palaisti brīvībā un noalgojuši jau vienus no labākajiem krimināllietu juristiem Latvijā. Tas gan neko daudz nedos, ja izmeklētājiem radīsies aizdomas, ka aizturētie grib “notīt makšķeres” vai vienkārši nesadarboties.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl