Bolderājā pie tilta atrod atkailinātu meitenes līķi – viņa kļuvusi par vairāku apdullinātu vīriešu upuri

25 komentāri
Bolderājā pie tilta atrod atkailinātu meitenes līķi – viņa kļuvusi par vairāku apdullinātu vīriešu upuri

Galvaspilsētas videonovērošanas kameras bieži pamana jaunus cilvēkus, kas rada dažādas nekārtības, – lieto alkoholu, kaujas, atvieglojas kur pagadās vai apzīmē tiltus un tuneļus. Šos pārkāpumus, protams, ir jānovērš, taču žēl, ka brīžos, kad notiek incidenti, kas var maksāt cilvēka dzīvību, nevienā kamerā nekas netiek manīts. Bolderājā zem divu videokameru objektīva notikusi slepkavība.

Otrdien agrā rītā pie Bolderājas tilta pār Buļļupi vietēji iedzīvotāji pamanījuši aizdomīgo skatu, kad pie krasta piebraucis trafarēts pašvaldības policistu busiņš. Vīri formās sākuši lūkoties un kaut ko pētīt ūdenī, bet mirkli vēlāk pie likumsargiem piebraukusi ugunsdzēsēju glābēju ekipāža.

Vietējiem iedzīvotājiem kļuvis skaidrs, ka noticis kaut kas nelāgs un, visticamāk, dienesti ieradušies izvilkt noslīkušu peldētāju vai makšķernieku. Pēc vietējo stāstītā, dienesti notikuma vietā rosījušies ilgi, līdz no ūdenstilpnes izvilkuši kādas sievietes mirstīgās atliekas.

“Piecos no rīta krastā izpeldēja sievietes līķis. Pēc kriminālpolicijas teiktā, atrasts kailas sievietes līķis. Bija neomulīgi tur iet un skatīties,” stāsta Bolderājas iedzīvotāji.

Pēc neilga brīža, kad par notikumiem uzzinājuši vairāki tuvākās apkaimes iedzīvotāji, atklājušies patiešām baisi fakti. Kļuvis zināms, ka aizdomīgi liela policistu rosība bijusi pamatota, jo pie upes noticis smags noziegums. Pēc vietējo teiktā, noslīkusī sieviete bijusi kādas Bolderājas vidusskolas audzēkne, kura liktenīgajā vakarā gājusi pastaigā ar saviem draugiem. Pazīstamo lokā noticis konflikts – kāds no kompānijas piedāvājis meitenei iesaistīties seksuālās attiecībās, bet viņa atteikusies.

Neoficiāla informācija liecina, ka uzbrucēji bijuši vairāki vīrieši vecumā no 20 līdz 24 gadiem un, iespējams, kādas jūrskolas audzēkņi. Acīmredzot, par vienu no iemesliem aukstasinīgajai slepkavībai bijis tas, ka puiši bijuši alkohola vai narkotisko vielu apreibumā.

Mīklainais šajā incidentā gan ir un paliek tas, kāpēc uz diviem tiltiem, kas iet pāri upei, uzstādītajās videonovērošanas kamerās nekas nav bijis redzams. Viena kamera pieder pašvaldības policistiem, otra dzelzceļam. Tikmēr valsts policijas pārstāvji, kas uzsākuši izmeklēšanu, šobrīd no plašiem komentāriem atturas.

“Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka ir noticis noziedzīgs nodarījums tuvu paziņu lokā. Saistībā ar šo gadījumu iedzīvotājiem briesmas nedraud, un Valsts policija ir aizturējusi abas aizdomās turētās personas. Ņemot vērā izmeklēšanas intereses, plašāku informāciju Valsts policija šobrīd nevar izpaust,” norāda Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

“Degpunktā” turpinās sekot šīs lietas attīstībai un informēsim par jaunumiem izmeklēšanā.