Bolderājā naktī izlaupīts bankomāts un aizdedzināta divstāvu ēka

15 komentāri
Bolderājā naktī izlaupīts bankomāts un aizdedzināta divstāvu ēka
Foto: "Degpunktā"

Naktī uz otrdienu Rīgā, Stūrmaņu ielā, pagaidām nenoskaidrotas personas uzlauza bankomātu un no tā nozaga naudu, informē Valsts policija.

Mēģinot sagriezt bankomāta durvis, tas aizdegās, kā rezultātā divstāvu ēkā izcēlās ugunsgrēks.

Ēkā nostrādāja signalizācija, un plkst. 3.18 apsardze par notikušo paziņoja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) un Valsts policijai.

Ierodoties notikuma vietā, VUGD konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg ēkas pirmais stāvs 50 m² platībā un otrais stāvs – 400 m² platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 6.29.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka ir sagrieztas bankomāta durvis.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 18. nodaļas – par noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu.

Policija šobrīd skaidro personas, kuras izdarījušas noziegumu. Tāpat tiek apzināts kopējais zaudējuma apmērs.

Policija aicina atsaukties ikvienu, kuram varētu būt informācija par personām, kas saistītas ar šo noziegumu, kā arī tos, kuru rīcībā varētu būt cita izmeklēšanā noderīga informācija. Informēt policiju iespējams pa tālruņa numuru 110 vai arī vēršoties tuvākajā Valsts policijas iecirknī.

Plašāk par notikušo skatieties šovakar LNT raidījumā “Degpunktā” plkst. 20.45.

15 komentāri