BMW īpašnieki var atviegloti uzelpot – auto spoguļu zagļi “pārkvalificējušies”

Komentāri

Ja vēl pirms gada vai diviem automašīnu apzadzēji masveidā koncentrējās uz “BMW” spogulīšu zādzībām un auto īpašnieki izdomāja dažādas metodes, kā ar garnadžiem cīnīties, tad tagad atkal priekšā radoši darbi, jo spoguļi izgājuši no modes un zagļi ķērušies pie automašīnu priekšējiem lukturiem. “BMW” īpašnieki var atviegloti uzelpot, tagad topā ir “Volvo” zīmola spēkrati.

Vairāku Rīgas mikrorajonu iedzīvotāji, kas ir auto īpašnieki, iespējams, pēdējā laikā piedzīvojuši nepatīkamas emocijas, no rīta dodoties savās darīšanās un ieraugot, ka automašīna palikusi bez priekšējiem lukturiem. Galvenokārt tie ir “Volvo” īpašnieki. Policisti, pateicoties kādam informācijas pienesējam, gan tikusi ļaundarim uz pēdām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizdomās turamais šobrīd ar policiju sadarbojas, taču savu vainu veļ uz kaut kādiem nezināmiem cilvēkiem, kas viņam zagto preci pārdevuši. Pats īsti ar zādzībām neesot nodarbojies.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl