Bezvēsts pazudis “Kino cilvēks” – par godu Kino muzejam veidots eksponāts

Komentāri

Pirms pāris gadiem par godu Kino muzejam veidotais eksponāts “Kino cilvēks” klusajā Mēness ielas pagalmā novietots pirms aptuveni trīs mēnešiem. Tā tas vadījis savas dienas turpat līdzās filmu studijas “Rija” darbiniekiem un laiku pa laikam piedalījies saviesīgos pagalma pasākumos. Diemžēl pirms pāris dienām vīrs bezvēsts pazudis.

Video kameras fiksējušas garnadža veikumu, kā arī četrus viņa kompanjonus – uz ielas brašuli gaidījuši vēl trīs jaunieši un kāda meitene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau nākamajā rītā filmu studijas “Rija” darbinieki ar video vērsušies policijā, taču pagaidām nav ne mazāka pavediena, kas atklātu, kāds tad ir Kino cilvēka turpmākais liktenis.

Ja “Kino cilvēks” pēc sastapšanās ar huligāniem nav stipri cietis, režisors aicina huligānus palīdzēt tam nonākt atpakaļ ekspozīcijas vietā. Savukārt, ja kompānija no tā jau šķīrusies, lieti noderētu apkārtnes iedzīvotāju palīdzība.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl