Komentāri

Pirms pāris gadiem par godu Kino muzejam veidotais eksponāts “Kino cilvēks” klusajā Mēness ielas pagalmā novietots pirms aptuveni trīs mēnešiem. Tā tas vadījis savas dienas turpat līdzās filmu studijas “Rija” darbiniekiem un laiku pa laikam piedalījies saviesīgos pagalma pasākumos. Diemžēl pirms pāris dienām vīrs bezvēsts pazudis.

Video kameras fiksējušas garnadža veikumu, kā arī četrus viņa kompanjonus – uz ielas brašuli gaidījuši vēl trīs jaunieši un kāda meitene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau nākamajā rītā filmu studijas “Rija” darbinieki ar video vērsušies policijā, taču pagaidām nav ne mazāka pavediena, kas atklātu, kāds tad ir Kino cilvēka turpmākais liktenis.

Ja “Kino cilvēks” pēc sastapšanās ar huligāniem nav stipri cietis, režisors aicina huligānus palīdzēt tam nonākt atpakaļ ekspozīcijas vietā. Savukārt, ja kompānija no tā jau šķīrusies, lieti noderētu apkārtnes iedzīvotāju palīdzība.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl