Bērnistabā ielido armatūras gabals: Teikā un Purvciemā notikuši mistiski huligāniski noziegumi

0 Komentāru

Purvciema un Teikas mikrorajonā naktī pastrādāti divi noziegumi. Vienā no veikaliem iemests betona gabals un izsists logs, taču kādā no daudzdzīvokļu namiem, istabā ”ielidoja” armatūras gabals. Šobrīd valsts policijā viennozīmīgi pateikt, vai pie nakts notikumiem vainojama viena un tā pati persona vai tomēr īpašumu sakritības dēļ bojājuši divi dažādi cilvēki.

Par pirmo gadījumu veikala īpašniekus informēja apsardzes firmas pārstāvji, kad telpās nostrādāja signalizācija. Trauksmes signāls telpās Biķernieku ielā 31 atskanēja plkst. 1.30 naktī. Kad adresē ieradās apsardze, nezināmais vandalis jau bija pametis nozieguma vietu, zināms, ka iekštelpās viņš pat nebija centies ielīst. Bija izsists viens no logiem.

Kā vēlāk noskaidrojās, noziedznieka tēls trāpīja vismaz divās videonovērošanas kamerās un tika nofilmēts no dažādiem rakursiem. Lietā likts apmales gabals, motīvs gan nav zināms. Protams, ka par šo gadījumu tika nekavējoties informēta policija, inspektoriem arī iesniegti visi video ieraksti.

Nedaudz pēc plkst. 2.00 naktī līdzīgs noziegums tika pastrādāts Džohara Dudajeva gatves 13. nama pagalmā. Tur otrā stāva dzīvoklī tika iemests armatūras gabals, kamēr kāda ģimene saldi gulēja. Stienis ar pamatīgu blīkšķi ielidoja bērna istabā.

Par laimi, aptuveni puskilogramu smagais metāla gabals neaizķēra bērnu. Cilvēkiem nav aizdomas, kurš to varēja izdarīt, vai vispār metiens bija mērķtiecīgs, vai huligāns tikai gribēja “pārbaudīt” savas fiziskās spējas. Šobrīd tiek meklēti notikušā aculiecinieki, tāpat arī tie, kuriem auto bija uzstādīts video reģistros, kas varēja ļaundari nofilmēt.

Likumsargi ziņo, ka par šiem diviem gadījumiem ir uzsākti divi dažādi kriminālprocesi pēc panta par svešas mantas tīšu bojāšanu vai iznīcināšanu un notiek izmeklēšana. Vērtīgu informāciju par minētajiem noziegumiem policijā var sniegt, zvanot pa numuru 110 vai vēršoties Valsts policijas Teikas iecirknī.

0 Komentāru