Ballīte kāpņu telpā izvēršas noziegumā

Komentāri
Ballīte kāpņu telpā izvēršas noziegumā
Valsts policija

19. februāra naktī Rīgas centrā jauniešu kompānijas ballīte kādā daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā izvērtās noziegumā. Alkohola iespaidā starp diviem jauniešiem izcēlies ass konflikts, informē Valsts policija.

Konflikta rezultātā 1998. gadā dzimušais puisis iesitis ar dūri pa galvu savam draugam un atņēmis tam mugursomu. Pārējie jaunieši konflikta laikā izklīduši, arī iespējamajam vainīgajam ar mugursomu izdevies nozust. Mugursomā esošās mantas esot 230 eiro vērtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar, 26. februārī, Rīgas Centra iecirkņa policijai izdevās atrast iespējamo vainīgo un viņu aizturēt.

Pašlaik turpinās izmeklēšana un 1998. gadā dzimušais jaunietis atrodas izolatorā.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl