Ballīte kāpņu telpā izvēršas noziegumā

Komentāri
Ballīte kāpņu telpā izvēršas noziegumā
Valsts policija

19. februāra naktī Rīgas centrā jauniešu kompānijas ballīte kādā daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā izvērtās noziegumā. Alkohola iespaidā starp diviem jauniešiem izcēlies ass konflikts, informē Valsts policija.

Konflikta rezultātā 1998. gadā dzimušais puisis iesitis ar dūri pa galvu savam draugam un atņēmis tam mugursomu. Pārējie jaunieši konflikta laikā izklīduši, arī iespējamajam vainīgajam ar mugursomu izdevies nozust. Mugursomā esošās mantas esot 230 eiro vērtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar, 26. februārī, Rīgas Centra iecirkņa policijai izdevās atrast iespējamo vainīgo un viņu aizturēt.

Pašlaik turpinās izmeklēšana un 1998. gadā dzimušais jaunietis atrodas izolatorā.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl