Komentāri
Balasta dambī uz “karstām pēdām” aizturēti automašīnu apzadzēji; turpat krūmos atrasta zagtā manta
Ieva Čīka / LETA

31. maijā pa dienu acīgs garāmgājējs pamanīja divus aizdomīgus vīriešus, ložņājot gar automašīnām un tās apzogot, un ziņoja par notiekošo Valsts policijai.

Kā informē Valsts policija, notikuma vietā nekavējoties ieradās Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti, kuri turpat abus aizdomās turētos aizturēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apstaigājot tuvāko apkārtni, policisti pamanīja vīriešu darbības sekas – divām no automašīnām bija izsisti logi un no vienas nozagts mūzikas atskaņotājs. Vēlāk nozagto mūzikas atskaņotāju policisti atrada turpat netālu esošajos krūmos.

Aizturētie vīrieši ir dzimuši 1984. un 1985. gadā. Abi jau iepriekš vairākas reizes sodīti par identiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Tāpat uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizdomās turētajiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl