Balasta dambī uz “karstām pēdām” aizturēti automašīnu apzadzēji; turpat krūmos atrasta zagtā manta

0 Komentāru
Balasta dambī uz “karstām pēdām” aizturēti automašīnu apzadzēji; turpat krūmos atrasta zagtā manta
Ieva Čīka / LETA

31. maijā pa dienu acīgs garāmgājējs pamanīja divus aizdomīgus vīriešus, ložņājot gar automašīnām un tās apzogot, un ziņoja par notiekošo Valsts policijai.

Kā informē Valsts policija, notikuma vietā nekavējoties ieradās Rīgas Kurzemes iecirkņa policisti, kuri turpat abus aizdomās turētos aizturēja.

Apstaigājot tuvāko apkārtni, policisti pamanīja vīriešu darbības sekas – divām no automašīnām bija izsisti logi un no vienas nozagts mūzikas atskaņotājs. Vēlāk nozagto mūzikas atskaņotāju policisti atrada turpat netālu esošajos krūmos.

Aizturētie vīrieši ir dzimuši 1984. un 1985. gadā. Abi jau iepriekš vairākas reizes sodīti par identiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Tāpat uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Aizdomās turētajiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis policijas uzraudzība.

0 Komentāru