Auto nav seifs! Atpūtniekus aicina neatstāt vērtīgas mantas savās automašīnās

0 Komentāru
Auto nav seifs! Atpūtniekus aicina neatstāt vērtīgas mantas savās automašīnās
Ilustratīvs foto (Foto: Pixabay.com)

Lai arī šodien aiz loga kļuvis vēsāks, sinoptiķi sola, ka jau pēc pāris dienām karstums atkal atgriezīsies, tādēļ likumsargi aicina atpūtniekus, kas jau brīvdienās atkal dosies uz pludmali, būt uzmanīgiem. Automašīna nav seifs, un tur atstātās mantas pavisam viegli var nonākt garnadžu rokās.

Nelielais asfaltētais laukums Mangaļsalā saulainajās dienās nereti mēdz būt pārpildīts, un šeit novietoto atpūtnieku automobiļu rinda iestiepjas tālu mežā. Protams, šādu izdevību garām nelaiž arī garnadži, un pēdējo pāris mēnešu laikā vien šeit notikušas vismaz divdesmit zādzības no automašīnām.

Kriminālpolicists atklāj, ka ļaundari, kas iecienījuši šo apkaimi, nav īpaši izvēlīgi – viņi iekāro gan automašīnas atstāto elektroniku, gan somas, dokumentu mapes un jebko citu, kas izskatās daudz maz vērtīgs. Līdzīgs guvums bijis arī kādam 39 gadus vecam zaglim, kurš pirms pāris dienām, pateicoties vietējo iedzīvotāju sniegtajai informācijai, aizturēts saistībā ar vairākām zādzībām no atpūtnieku automašīnām.

Likumsargiem ir cerība, ka šie noziegumi nepaliks nesodīti un ka tieši šī aizturēšana apturēs zādzību vilni. Taču tie ir tikai minējumi un cerības, tādēļ gan šajā apkaimē, gan citās vietās, kur pulcējas daudz cilvēku, pašu drošības labad ir jāparūpējas par to, ka lietas, kuras varētu iekārto garnadži, autosalonā neatrodas redzamā vietā.

0 Komentāru