Auces novadā par mēģinājumu noslepkavot ar cirvi aizturēts piecas reizes tiesāts vīrietis

0 Komentāru
Auces novadā par mēģinājumu noslepkavot ar cirvi aizturēts piecas reizes tiesāts vīrietis
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Pagājušās nedēļas nogalē Auces novadā par slepkavības mēģinājumu, nodarot miesas bojājumus ar cirvi, aizturēts piecas reizes tiesāts vīrietis, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde. 

Piektdien, 8. martā, ap plkst. 23.00, policija saņēma informāciju, ka vienā no privātmājām Auces novadā ar cirvi nodarīti miesas bojājumi 1963. gadā dzimušajam vīrietim, kurš tika nogādāts slimnīcā.

Policijas darbinieki nekavējoties uzsāka izmeklēšanu un notikuma vietā aizturēja aizdomās turēto personu – 1987. gadā dzimušu vīrieti. Tika noskaidrots, ka kopīgas alkohola lietošanas laikā starp vairākām personām bija izcēlies strīds, kura laikā aizdomās turētais vīrietis uzbrucis ar cirvi mājas saimniekam.

Aizturētais vīrietis ir jau piecas reizes tiesāts par citu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu. Par slepkavības mēģinājumu policijā ir uzsākts kriminālprocess.

Tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu. Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta vīrieša saistība arī ar citiem noziedzīgiem nodarījumiem.

0 Komentāru