Atvērta alus pudele iegāž narkomānus – Salaspils policisti aiztur divus aizdomīgus jauniešus

2 komentāri

Salaspils policistiem nesen izdevies sastapties ar diviem pagalam aizdomīgiem kungiem, kurus iegāzusi pavisam banāla lieta – atvērta alus pudele.

Darba dienas pēcpusdienā Salaspils pašvaldības policisti uz vienas no centrālajām ielām ievērojuši divus aizdomīgus tipiņus, no kuriem viens rokās nesis atvērtu alus pudeli. Tas bijis pietiekams iemesls, lai piestātu un pārmītu pāris vārdus.

Policistiem bija redzams, ka jaunieši ir reibuma stāvoklī. Pieņemts lēmums noformēt administratīvā pārkāpuma protokolus. Mirkli vēlāk atklājies, ka viens no jauniešiem iepriekš vairākkārt saukts pie atbildības par narkotisko vielu lietošanu.

Policisti sākuši pievērst pastiprinātu uzmanību un uzdevuši pāris āķīgus jautājumus, kas satraukuši abus jaunekļus. Bija skaidri redzams, ka apturētajiem ir ko slēpt, tādēļ policisti nolēmuši abus pārmeklēt. Tika konstatēts, ka pie viena no jauniešiem atrodas divi maisiņi ar bezkrāsainu vielu, šaujamierocim līdzīgs priekšmets, deviņas šļirces, nazis un mobilie telefoni.

Abiem aizturētajiem nācies mainīt savus šīs dienas plānus, jo viņu diena noslēgusies vietējā Valsts policijas iecirknī, kur nācies sniegt paskaidrojumus. Aizdomīgie pulverīši nosūtīti uz ekspertīžu centru, bet pret narkotiku glabātāju ierosināta krimināllieta. Tāpat policisti sola pārbaudīt abu saistību ar pēdējā laikā notikušajiem noziegumiem vai citām nelikumībām, kas fiksētas šajā pusē.

2 komentāri