Komentāri

Pirms pāris dienām kāds zaglis centies aizlaisties no Āgenskalna iedzīvotājiem, kuri to pieķēruši nozieguma vietā.

Gaišā dienas laikā nogriežoties uz kādu klusu Āgenskalna ieliņu, kārtības sargi ierauti negaidītu notikumu virpulī. Tuvojoties vienam no Ormaņu ielas namiem, vīri jau iztālēm manījuši neparastu rosību un kādu skrienošu vīrieti, kurš acīmredzot centies aizlaisties no satrauktajiem ļaudīm. Mēģinājis apzagt kāpņutelpu un “aizdzīt” arī tur pieslēgto velosipēdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šajā mājā, kāpņu telpā. Tur arī ritenis bija pieslēgts, ko viņš dabūja vaļā. Arī to iznesa ārā. Visu iznesa uz pagalmu, bet kaimiņš to piefiksēja un iznāca ārā. “Atvainojiet, atvainojiet” – viņš teica un sāka nest visu atpakaļ. Uz jautājumu, kā dabūja riteni vaļā, neatbildēja,” stāsta vietējie.

Foto

Turpinot sarunu ar mājas iedzīvotājiem, atklājies, ka pieķertais garnadzis viņiem mirkli iepriekš klāstījis arī žēlabainu stāstu par to, ka neko neesot mēģinājis zagt. Kāds paziņa viņam piesolījis 30 eiro par to, lai viņš palīdzot no kāpņu telpas iznest vairākas it kā pašam paziņam piederošās mēbeles, vērpjamo ratiņu un velosipēdu. Uz jautājumu, vai tas, ka paziņam piederošais braucamrīks kāpņu telpā bijis pieslēgts, nav radījis kādas aizdomas, kungs gan nav vēlējies atbildēt.

Lai arī ir maz ticams, ka par šo neveiksmīgo zādzības mēģinājumu tiks piemērots kāds īpaši bargs sods, ir skaidrs, ka, šādi turpinot dzīvi un slapstoties pa svešiem īpašumiem, kāja reiz paslīdēs un vīrietim reiz nāksies atgriezties cietumā.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl