Komentāri

Pagājušajā nedēļā jau vēstīts par Jaunolainē notikušo divu pensionāru – brāļa un māsas – slepkavību un nozieguma pēdu slēpšanu, aizdedzinot māju. Šodien policija beidzot ir gatava sniegt atbildes uz iedzīvotājus interesējušiem jautājumiem par drošību apkārtnē un to, vai slepkava ir notverts.

Kāpēc policija uzreiz pēc slepkavības nevarēja publiski pateikt, ka slepkava ir notverts, šobrīd nav skaidrs, taču kriminālpolicijas pārstāvis Jānis Bizuns apstiprina, ka varmāka ir aiz restēm un iedzīvotāji var neuztraukties. Viņš notverts padsmit stundas pēc nozieguma izdarīšanas.

 

Aizturētais, nonākot aiz restēm šobrīd jau sniedzis vaļsirdīgu atzīšanos. Abi pensionāri gājuši bojā no sistām, durtām un grieztām brūcēm. Un aizdomās turamais arī iepriekš nav bijis nekāds paraugpilsonis.

 

“Degpunktā” rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis ir no Jelgavas. Policija neatklāj uzbrukuma iemeslus, un, iespējams, vīrieša rīcība bijusi spontāna. Varbūt viņš vienkārši sajucis prātā un likumsargi neizslēdz iespēju, ka tiks veikta psihiatriskā ekspertīze.

Lasi vēl