Komentāri

Pagājušajā nedēļā jau vēstīts par Jaunolainē notikušo divu pensionāru – brāļa un māsas – slepkavību un nozieguma pēdu slēpšanu, aizdedzinot māju. Šodien policija beidzot ir gatava sniegt atbildes uz iedzīvotājus interesējušiem jautājumiem par drošību apkārtnē un to, vai slepkava ir notverts.

Kāpēc policija uzreiz pēc slepkavības nevarēja publiski pateikt, ka slepkava ir notverts, šobrīd nav skaidrs, taču kriminālpolicijas pārstāvis Jānis Bizuns apstiprina, ka varmāka ir aiz restēm un iedzīvotāji var neuztraukties. Viņš notverts padsmit stundas pēc nozieguma izdarīšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Aizturētais, nonākot aiz restēm šobrīd jau sniedzis vaļsirdīgu atzīšanos. Abi pensionāri gājuši bojā no sistām, durtām un grieztām brūcēm. Un aizdomās turamais arī iepriekš nav bijis nekāds paraugpilsonis.

 

“Degpunktā” rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrietis ir no Jelgavas. Policija neatklāj uzbrukuma iemeslus, un, iespējams, vīrieša rīcība bijusi spontāna. Varbūt viņš vienkārši sajucis prātā un likumsargi neizslēdz iespēju, ka tiks veikta psihiatriskā ekspertīze.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl