Atgadījums Vecrīgā – somu, no kuras paņemti 1200 eiro, pēc pāris stundām kāds vīrietis uzkar uz policijas auto spoguļa

Pievienot komentāru
Atgadījums Vecrīgā – somu, no kuras paņemti 1200 eiro, pēc pāris stundām kāds vīrietis uzkar uz policijas auto spoguļa
Foto: Ekrānuzņēmums

Kāds konflikts vecpilsētas sirdī, kas beidzies ar visai dārgām sekām – vīrietis šķīries no aptuveni 1200 eiro un sava mobilā tālruņa. Kā tad sācies šis stāsts un ko paspējušas piefiksēt pilsētā uzstādītas videokameras?

Austot rīta gaismai, galvaspilsētas domē dežurējošie kārtības sargi caur video kameras aci pamanījuši kādu streipuļojošu vīru, kurš pa vecpilsētas bruģi aizklumburējis līdz policijas auto, kas novietots Kungu ielā, un uz tā atpakaļskata spoguļa uzkāris melnu somu, pēc kā visnotaļ veiksmīgi un veikli nozudis no policistu redzesloka.

Lai arī nav bijušas pilnīgi nekādas norādes par to, kur iepriekš atradies somas saimnieks, caurskatot pēdējo stundu ierakstus, likumsargi atraduši kādu iepriekš nepamanītu konfliktu Līvu laukumā, kuru fiksējušas kameras. Acīmredzot divu kompāniju starpā izcēlies ķīviņš, kas beidzies tikpat ātri kā sācies, ar to, ka vienam no jauniešiem acīs iepūsta piparu gāze un viņš saķēris galvu, kur aizstreipuļo.

Kad vīrietis pēc mirkļa atguvies un atskārtis, ka palicis bez savas somas, kāds no apkārtējiem palīdzējis izsaukt policistus, kuri drīz vien ieradušies notikuma vietā un uzklausījuši apreibušā neskaidro stāstu par šodien pieredzēto.

Tā kā bijušas pamatotas aizdomas par to, ka lielā naudas summa, kas rakstāma četriem cipariem un telefons iegūlis kāda garnadža kabatā, uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuriem nu būs jānoskaidro, kā tad risinājušies notikumi pēc tam, kad iereibušais nolēmis iesaistīties ķīviņā ar garāmgājējiem, kādi tad bija viņa somas tālākie ceļi, līdz tā uzkārta uz busiņa spoguļa un kāda tad ir šī kunga saistība ar notikušo.