“Atbrīvoja, lai varu meitu uz 1. septembri aizvest.” Policisti sastop narkotiku apreibinātu vīrieti, kuram drīz jāatgriežas cietumā

0 Komentāru
“Atbrīvoja, lai varu meitu uz 1. septembri aizvest.” Policisti sastop narkotiku apreibinātu vīrieti, kuram drīz jāatgriežas cietumā
DEGPUNKTĀ

Policisti Maskavas forštatē nesen gaišā dienas laikā sastapušies ar kādu narkotiku apreibinātu vīru, kurš jau zināja, ka pavisam drīz viņam nāksies atgriezties cietumā.

Patrulējot Maskavas forštates ielās, policisti ievērojuši kādu aizdomīgu vīrieti ar lielu somu, kurš bija iesnaudies sabiedriskā transporta pieturā. Lai pārliecinātos, vai ar kungu viss kārtībā, policisti piestājuši un atklājies, ka guļošais ir kāds viņiem jau labi zināms tipiņš – viņš iepriekš jau nonācis policijas redzeslokā saistībā ar narkotiku lietošanu un zādzībām.

Jau pirmajās sarunas minūtēs atklājies, ka viņš skaidri apzinās, ka brīvība ir tikai uz brīdi.

“Septītajā datumā es braukšu uz cietumu. Tas ir skaidrs. Viss, pietiek. Atpūtos. Mani iesēdināja, tad pēc diviem mēnešiem atbrīvoja no apcietinājuma, lai varu meitu uz pirmo septembri aizvest. Ļāva padzīvot brīvībā. Septītajā braukšu uz tiesu,” policistiem stāstīja vīrietis.

Kā raidījumam “Degpunktā” atklāj Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes inspektors Sandis Gedominskis, pārbaudot personas datus, atklājies, ka veikti dažādi pārkāpumi. Savukārt, apskatot vīrieša mantas, secināts, ka somā atrodas dažādi priekšmeti, kas ierasti tiek izmantoti, lai veiktu zādzības.

Vīrietis nogādāts Valsts policijā, kā arī narkotisko vielu pārbaudei.

Šobrīd ir skaidrs, ka narkotiku apreibinātajam vīrietim pienāksies protokols par aizliegtu vielu lietošanu, kā arī ieroču aprites noteikumu pārkāpumu. Tāpat policisti skaidro, kur tad šajā dienā pabijis aizturētais un ko viņš vēl paspējis sastrādāt, gatavojoties doties uz cietumu.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

0 Komentāru