Ar sociālo tīklu palīdzību Rīgā tiek atrasts nozagts velosipēds

0 Komentāru

Neatlaidības, sociālo tīklu spēka un nevienaldzīgu līdzcilvēku dēļ savu braucamrīku atguvis kāds galvaspilsētas iedzīvotājs, kurš pavisam nesen bija cietis no garnadžu uzbrukuma, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Saulainajā 7. jūlija pievakarē Rīgā, Stacijas laukumā, risinājušies patiesi interesanti notikumi. Kāda velosipēda īpašnieks, kurš pavisam nesen negribēti šķīries no sava braucamrīka, saviem spēkiem bija atguvis nozagto braucamrīku. Jāteic gan, ka viņam krietni paveicies. Talkā nākuši ne tikai draugi, bet arī pavisam nepazīstami līdzcilvēki. Kad divritenis atkal bija nonācis īpašnieka rokās, ziņa par notikušo nodota arī policistiem.

“Jau sastopot izsaucēju, noskaidrots, ka pāris dienas iepriekš izsaucējam nozagts velosipēds, savukārt pats izsaucējs jau “Facebook” tīklos ir “uzgājis” iespējamā zagļa profilu, kurā ir norādīta informācija, ka tiek pārdots velosipēds, kas atbilst nozagtajam,” skaidro Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes inspektore Elīna Ilze Lūse.

Tomēr garnadža tvarstīšana nav viss bijusi tik vienkārša, jo sākotnēji sludinājuma autors nav atbildējis ne pašam velosipēda saimniekam, ne arī kādai viņa paziņai, kura mēģinājusi sazināties ar tirgoni, lai it kā iegādātos šo braucamrīku. Tomēr 7. jūlija vakarā šajā stāstā parādījies arī kāds vērīgs līdzcilvēks.

“Vakarnakt man zvanīja viens indietis. Šodien man tas pats indietis saka, ka ar šo cilvēku [zagli – red.] sarunāju tikšanos pie “Origo” plkst. 7.25,” stāsta nozagtā velosipēda īpašnieks.

Uzzinot, par šādu norunu, cietušais uz tikšanos uzaicinājis arī trīs savus ”būdīgākos” draugus, un tad nu visi kopā stacijas laukumā sastapušies ar kādu jaunekli, kurš tik tiešām atbraucis ar meklēto braucamrīku.

Aizturētais nebūt nenoliedza, ka vēlējies divriteni pārdot, taču apgalvoja, ka nav braucamrīku zadzis. Viņš to esot iegādājies no kāda nepazīstama tumsnēja tipiņa.

To, kāda ir patiesā versija un kur jauneklis ticis pie svešā velosipēda, noskaidros Valsts policijas Teikas iecirkņa darbinieki, kuri iepriekš jau bija uzsākuši lietu par Mežciemā notikušo zādzību. Iespējams, ka šis pavērsiens ļaus ne tikai atgūt nozagto divriteni, bet arī palīdzēs noskaidrot, kur palicis otrs tajā pašā naktī pazudušais braucamrīks un citas no slēgtās novietnes pazudušās mantas.

0 Komentāru