Ar nazi terorizē cilvēkus veikalā: Šampēterī iedzīvotājus pārbiedē neadekvāts vīrietis

Pievienot komentāru
Ar nazi terorizē cilvēkus veikalā: Šampēterī iedzīvotājus pārbiedē neadekvāts vīrietis
EKRĀNUZŅĒMUMS

Raidījuma noslēgumā par asinsstindzinošu situāciju Šampēteri, kas beigusies tikpat negaidīti kā sākusies – kāda neliela pārtikas veikala apmeklētājs, neskaitāmu aculiecinieku priekšā, ar nazi uzbrucis citam apmeklētājam.

Ap plkst. 21.30 vakarā galvaspilsētas policijas patruļa iegriezusies vienā no degvielas uzpildes stacijām Šampēterī. Taču, paveikt iecerēto vīriem tā arī nav izdevies, jo pie patruļas auto piesteidzies kāds aculiecinieks.

Piebraucot pie veikala, policija pamanīja ļaužu bariņu. Kāds vīrietis, redzot policijas ekipāžu, paslēpās aiz auto, kas novietots pie veikala. Pēc vairāku minūšu sarunas, vīrieti tomēr izdevās aizturēt.

Sarunā ar klātesošajiem atklājies, ka aizturētā rīcība bijusi visai neizskaidrojama. Atnācējs, nav vēlējis aplaupīt veikalu, kā arī, viņam iepriekš nav bijis nekāds konflikts ar kādu no apmeklētājiem. Uzbrucēja nesaprotamās uzvedības uzplaiksnījums sācies mirklī, kad viņš rupji lamājoties, negaidīti izvilcis nazi un pielicis to pie kakla vienam no apmeklētājiem. Par laimi, apkārtējiem izdevies vīrieti pierunāt novākt nazi un brīdi vēlāk viņš izdzīts no veikala. Savukārt, pats aizturētais, vakara turpinājumā, pat nonācis Valsts policijas iecirknī, tā arī nav spējis izskaidrot savu uzvedību.

Šobrīd lietu pārņēmuši Valsts policijas darbinieki, kuri lems, kāds tad būs šī vīra tālākais liktenis un kāds sods viņam pienākas, taču ir skaidrs, ka dzeršana līdz ”baltām pelītēm” nav attaisnojums un par šī vakara veikumu aizturētajam draud pat kriminālatbildība.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā