Ar ķieģeli bruņojies laupītājs Ogrē uzbrūk bezpalīdzīgai pensionārei

Komentāri

Kārtējo reizi pierādās, ka pārmērīga alkohola lietošana var beigties pat ar veselā saprāta zaudēšanu. Pavisam nesen kāds pusmūža vecuma vīrs, kurš ar alkoholu ir “uz tu”, ņēmis talkā ķieģeli, lai no kādas sirmgalves izsistu naudu.

Septembra vidū no savām mājām Jumpravā tuvējā slimnīcā nogādāta kāda 85 gadus veca sieviete ar nopietniem galvas un sejas ievainojumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ziņu par šādu notikumu nodota arī Ogres iecirkņa likumsargiem, taču pirmajās dienās cietušās veselības stāvokļa dēļ izmeklētājiem tā arī nav izdevies saprast, kas tad īsti ar sirmgalvi noticis.

Sirmgalve likumsargiem atklājusi, ka viņu aplaupījis kāds policijai labi zināms vīrietis, kurš strādājis saimniecībā netālu no viņas mājvietas un jau iepriekš reiz jau apzadzis pensionāri.

Šajā gadījumā gan ļaundaris pārspējis pats sevi un izcēlies ar īpašu nežēlību. Lai iegūtu sirmās sieviņas mantu, viņš kundzei uzbrucis ar ķieģeli.

 

Visticamāk, ar šo noziegumu 53 gadus vecais, iepriekš vairākkārt tiesātais vīrietis uz kādu laiku pielicis punktu dzīvei uz brīvām kājām. Ja tiks pierādīta viņa vaina vardarbīgajā uzbrukumā sirmgalvei, aiz restēm būs jāpavada vismaz pāris gadi.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl