Apšaude Pārdaugavā: policija aiztur divus vīriešus un atrod, visticamāk, prāvus narkotiku krājumus

Valsts policija aizdomās par šaudīšanos Mūkusalas ielas automazgātavā aizturējusi divus iepriekš nesodītus vīriešus un pie viņiem atradusi, visticamāk, prāvus narkotiku krājumus.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Ģirts

  Ģirts

  ....ej tač tu dirst, bet viņš taču ir gatavais riebeklis, gauners un ķūzis!...Tas riebeklis kuram tie džeki to ausi sapuļīja...es paskatījos video ar kādiem vārdiem viņš atbild cilvēkiem kuri viņam zvana, par viņu uztraucās, izsaka viņam savu atbalstu un piedāvā viņam palīdzību! "Nu ko jūs man te zvanaties, prāšņājat un bāžaties man te virsū...? Kas jums tur jampampiņi kokaīniņš aptrūcies...? Man vis ir kārtībā (visa sapuļītā ause nosaitēta)...nevajg man te zvanīties, prāšņāt un bāzties man te virsū..."ej tač tu dirst, kas tā par attieksmi pret cilvēkiem kuri jūt līdzi, izsaka savu atbalstu un piedāvā palīdzību?...Nu bet gatavais riebeklis, gauners un ķūzis!...Tur jau drīzāk būs jādomā kā taisnība būs bijusi tiem džekiem kuri tam ķūzim to ausi sapuļīja...Man arī tā liekās...Baigo krutanu gribēja novandīt, lai domā ka viņam tā ause ir sapuļīta kokaīna dēļ...pamuļķis debīlais...
 • tippa

  tippa

  Marihuāna ir smēķēšanai paredzēts augu maisījums. Tā kariņš likumā ieskribelēj.
 • Mārtiņš Jansons
 • X
 • Gree

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!