Apšaude Pārdaugavā: gaišā dienas laikā pie lielveikala izceļas bruņots konflikts

Apšaude pie lielveikala “Rīga Plaza” ceturtdien pārbiedēja ne vienu vien aculiecinieku, jo šāda veida rēķinu kārtošana jau sen vairs nav Latvijas ikdiena. Policijas komentāri par notikušo šobrīd ir ļoti skopi.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Māris
 • ērce

  ērce

  Ja valstī, sākot ar skolām un darbavietām, visur būtu ieviesta latviešu valoda, tad šādas krieviski-sādžiskas cūcības nenotiktu.
  • lol

   lol

   Bet Rīga jau ir tāda krievu sādža un Latvija kā guberņā. :DD. Tas humoram.
   Nu varēja vienkārši izkauties, bez šaudīšanās. Ja grib pašaudīties, lūdzu, mežos cik vēlas, neapdraudot pārējos. Bet viss sākās soctīklos kad kāds kādu apvainojis. Nu sīkajiem sīko domāšana. Covidlaikā jau reti kurš būs normāls.
 • lol

  lol

  Nepalaida bembis mersi mazgāt mašīnu, bembis iebrauca un sākās kašķis. Lil Wayne un 2Pacs sāka vicināties ar stroķi un arī tas bembists ar kaut kādu vibratoram līdzīgu priekšmetu. Trakākais ir tas, ka gļēvā un debīlā tauta atrod laiku visu safilmēt, bet kamēr šmurgulis meklē patronas, kapitāli ģīmi atdauzīt...laiku neatrod.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!