Komentāri
Apreibinājies jaunietis mēģina nevis bēgt, bet gan uzrāpties uz policijas auto!

Policistiem brīvdienās rodas kāda īpatnēja situācija – apreibinājies jaunietis cenšas uzrāpties uz policijas operatīvā transportlīdzekļa.

25. jūnijā īsi pirms pulksten 11.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot vecpilsētā, pamanīja kādu jaunieti manāmā reibumā. Iereibušais puisis, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, centās tam uzrāpties virsū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunais vīrietis ar grūtībām spēja nostāvēt kājās, tāpat likumsargi pamanīja, ka viņam ir sašaurinātas acu zīlītes, par ko liecināja tieši narkotisko vielu reibums.

Jaunietis skaidroja, ka vēlējies tikai pajokot.

Aizturēšanas laikā viņa jakas kabatā atrasti četri folijas vīstokļi. Tos atverot, pamanīts zaļganbrūns augu izcelsmes maisījums. Aizturētais neslēpa, ka tā esot marihuāna, kuru pirms nedēļas iegādājies.

Puisis kopā ar izņemtajām mantām nogādāts Valsts policijā turpmākās lietvedības nodrošināšanai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl