Apmētā auto ar ķieģeļiem; policija Iļģuciemā nozieguma vietā pieķer huligānu

2 komentāri
Apmētā auto ar ķieģeļiem; policija Iļģuciemā nozieguma vietā pieķer huligānu

Kāds vīrietis nakts vidū Iļģuciemā bija izdomājis savādu “izklaidi” – viņš nolēmis ar ķieģeļiem apmētāt svešus automobiļus. Izvēlējies vietu, kur varētu būt mazāk lieku acu, viņš ķēries pie lietas un bija paspējis apskādēt jau vairākus auto, kad negaidīti no tumsas izniruši divi policisti. Kā izrādās, nolūkojot vietu, viņš nebija pamanījis, ka turpat līdzās ir policijas iecirknis.

Darba dienas naktī, īsi pirms plkst. 1.00, divi galvaspilsētas pašvaldības policijas dežuranti, kā jau ierasts nakts laikā, bija devušies apsekot policijas iecirkņa pagalmu. Visapkārt valdījis miers, un Romāns, kā arī viņa kolēģe jau grasījušies doties iekšā, taču turpat pie durvīm viņus apturējis negaidīts troksnis.

Sākumā bijis grūti saprast, kas radījis šo troksni, taču abi nolēmuši doties skaņas virzienā. Protams, ka šāda uzvedība likusi policistiem pasteigties, un drīz vien aizdomīgais tipiņš notverts. Taču pie viņa neatradās nekas aizdomīgs, ne kādas nozagtas mantas, ne kas cits, kas liecinātu par to, ko viņš nakts vidū šeit darījis. Policisti gan ievērojuši, ka vīrietim ir acīmredzami netīras rokas.

Neatkarīgi no aizturētā centieniem vairākkārt izrauties no policistu tvēriena vīrietis nogādāts iecirknī, un policisti vēlreiz devušies uz tumšo pagalmu.

Tā nu palēnām gaismā nākuši fakti par četriem sabojātiem auto. Pašvaldības policisti par šo atklājumu ziņojuši kolēģiem no Valsts policijas, un drīz vien ļaundaris nonācis aiz restēm. Vēlāk par šo notikumu ierosināts kriminālprocess, un vīrietis pat kādu laiciņu pavadījis policijas izolatorā jeb tā dēvētajās “septītajās debesīs”.

Lai arī ir maz ticams, ka aizturētais par šo nodarījumu saņems reālu cietumsodu, ir skaidrs, ka automašīnu apdrošinātāji ļoti labprāt piestādīs viņam rēķinu par sasistajiem braucamrīkiem, un var droši teikt, ka tie nebūs desmiti, bet gan daudzi simti eiro.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā