Aplēja ar benzīnu bezpajumtnieku un aizdedzināja, jo viņš nedeva cigaretes: atklājas fakti par jauniešu cietsirdību

Nēsāt līdzi pudeli ar benzīnu ir jocīgs paradums, ja vien plānā nav apreibināšanās ar degvielas tvaikiem vai tīša, ļaunprātīga dedzināšana. Rīgā trīs puiši ar līdzi paņemtu benzīnu aplējuši pirmo ceļā sastapto cilvēku un mēģināja viņu sadedzināt dzīvu.

Atpakaļ uz rakstu

21 komentārs

 • Евгений Полякоф
 • Zina

  Zina

  Krievijas šovā bija ka 12 gadīga meitene aplēja bomzi ar benzīnu un pirms tam ar draugiem atspārdija. Meitenes mamma tā brīnījās ka tam bomzim bija dēls.
 • Ana

  Ana

  Nedomāju ka viņiem liekas ka ir ko izdarījuši, jo tas taču nodzēries bomzis tikai. Morālie kropļi.
 • Ana
 • Uģis Sproģis

  Uģis Sproģis

  Pilnīgi Atmari!!! Totāla Valsts un Tautas Degradācija!!! 👍
 • Liene

  Liene

  Iespējams, ka šie "bērni" nemaz netika audzināti. Ir divas galējības - vai nu audzina pārāk drastiski - sitot, smagi ierobežojot vai neaudzina nemaz. Var jau visādi izteikties par vecākiem, bet paši gan jau ka neesat ideāli vecāki, sabalansēti un paraugs bērnam. Vairums bērnu uzaug stresa apstākļos, kur vecāki nemaz i nezin kā mīlēt savus bērnus. Ja cilvēki izturētos pret bērniem ar cieņu un audzinātu balansēti, nebūtu nepieciešama tik samaga bērnu tiesību aizstāvju iejaukšanās - emocionālais un fiziskais terors, ignorēšana - viss veido bērnos traumu. A šitie... jau vairs nav bērni. Pieauguši praktiski vīrieši, kuriem daudz kas sakāpis galvā. Vēl marihuānu grib lai atļauj lietot. Izklaidei.. lai jau vairāk psiho rodas :(
 • Juris Bickovskis

  Juris Bickovskis

  Alkohols, narkotikas kokos neaug.
  Paldies sabiedrībai par savu it kā tiesību aizstăvēšanu!
  Jaunieši ir nevis noziedznieki, bet sistēmas upuri.
  Aizdomājieties kaut vai par to, cik Latvijas pastāvošā režīma dēĺ ir gājuši bojā bērnu, jauniešu, viņu vecāku?
  Kur sodi, samērība?
  Ja par bezpajumtnieka sadedzināšanu tagad jauniešus sodīs un ne pa jokam, tad maximas trağēdijas vaininieki turpinās dzīrot un saņemt nodokļu maksātāju naudu prēmijās un algās...
  Rīt jūsu bērns var būt starp varmākām, vai par upuri. Bet ne sabiedrība, ne valdība negrib rast risinājumu problēmai, jo apakšā ir narkotrafiks, alkohola bizness, korupcija.
  Turpiniet būt aitas!
 • Pirktspēja
 • Cilvēks ar suni

  Cilvēks ar suni

  Lūk arī mūsu kroplās sabiedrības kopīgā darba augļi. Te nu var teikt ka bērni ir mūsu spogulis, bērni kopē mūsu uzvedību, mūsu attiecības. Gandrīz ikviens no mūsu sabiedrības ir pielicis šim audzināšanas darbam ģimenē, bērnudārzā, skolā, mājas pagalmā, tramvajā, vecāku darbavietā vārdiņu, teikumiņu, negodīgu rīcību, mazu vai lielu netaisnībiņu, melus, alkatību, liekulību, lielību, necilvēcību un tā visa rezultātā ir izaudzis tas, kas paveica šo darbu. Normālā sabiedrībā tas nekad nebūtu bijis iespējams. Mēs paši ar savu attieksmi pret apkārtējiem esam viņos radījuši šo vērtību skalu, vienīgi mūs no šādas rīcības attur tīri fiziskas bailes no sagaidāmā soda, bet viņi tik tālu vēl nespēj domāt. Nu ko, savā nolemtībā turpināsim iet tālāk un drošībai iegādāsimies šaujamos, būs vēl jautrāk.
 • Ilona Smite

  Ilona Smite

  Vienmēr lasu briesmu lietas kas notiek pasaulē.... Bet nu jau Latvijā arī tai skaitā kad neparko vairs nav jābrīnās....
  Kas liek jauniešiem rīkoties šādi, ar kuru galu vispār domā.... Nekur vairs nevar justies droši...
  Sods viennozīmīgi jāsaņem visiem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!