Aplaupīja un iegrūda Daugavā – tūriste no Dānijas piedzīvo ļoti nepatīkamus brīžus

2 komentāri
Aplaupīja un iegrūda Daugavā – tūriste no Dānijas piedzīvo ļoti nepatīkamus brīžus

Kāda tūriste no Dānijas, viesojoties Rīgā, piedzīvojusi pavisam nepatīkamus brīžus. Pastaiga pa naksnīgo pilsētu sievietei beigusies ar sastapšanos ar kādu neģēli un stindzinošu “peldi” Daugavā.

Neilgi pirms pusnakts Policijas operatīvās vadības birojā saņemta ziņa par kādu nelaimē nonākušu sievieti, kura atrodas Krasta ielā netālu no Salu tilta. Zvanītājs norādījis, ka cietusī esot kāda ārzemniece, kura skaļā balsī saucot pēc palīdzības.

Kā pastāstīja tūriste tad, viņa pastaigājusies gar Daugavas promenādi, kad pēkšķi pienācis kāds vīrietis un prasījis naudu: “Es apstājos, pajautāju, ko viņš vēlas, bet viņš mani iegrūda ūdenī. Es nezinu, cik ilgi biju upē. Es nemāku peldēt.”

Mirklī, kad cietusī nonākusi policijas busiņā, likumsargi uz notikuma vietu izsaukuši neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādi. Gaidot mediķu ierašanos, sieviete joprojām bija ļoti satraukta par piedzīvoto.

Cietusī sieviete nonākusi mediķu busiņā un drīz vien nogādāta slimnīcā, bet ziņa par notikumu nodota Valsts policijas Latgales iecirkņa darbiniekiem. Visticamāk, par šo uzbrukumu tiks ierosināta lieta, taču vismaz pagaidām tajā ir krietni vairāk jautājumu nekā atbilžu, jo tā arī nav izdevies noskaidrot, kā izskatījies ļaundaris vai kādi bijuši viņa patiesie motīvi.