Aplaupa gaišā dienas laikā: ļaundaris mazai meitenei Rīgā uz ielas no rokām izrauj telefonu

13. oktobrī Rīgā, Ieriķu ielā, dienas laikā uz ielas kādai deviņus gadus vecai meitenei nezināms vīrietis no rokām izrāva mobilo telefonu un metās bēgt. Kāds vērīgs garāmgājējs pamanīja notiekošo un aizturēja vainīgo personu, kā arī izsauca policiju.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • spriidiic

    spriidiic

    Labi , ka tā !
    Man gadījās līdzīgi - 2004.g. septembrī , braucot no Deglava tilta un griežoties pa labi uz Augšielu (gar stadionu uz Grīziņkalnu) , pamanīju , ka pieturā vienai tīnei rauj no rokām telefonu . Momentā apgriezos , izmantojot tukšo placi stadiona pusē , salocīju narkomānu līdz asfalta ietvei . Mirkli vēlāk , ļoooti atbildīgs biedrs arī piebremzēja . Ātri izsauca ekipāžu , lendrovers bija klāt pēc 4-5 minūtēm . Rozīnīte - nariķis lūdzās , lai es tam iesitu , uz ko atbildēju , ka to darīs policijā . Atbraukusī ekipāža , paklausot atbildīgā biedra ieteikumam , ilgi skaidroja manus radurakstus , dzīvesveidu u,c. , teica , ka arestēs , ja vēlreiz ko līdzīgu atļaušos runāt .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!